DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Wing-boarding - Rozkoš Wing Session – Naish Matador

Kite závody na Rozkoši vyšli na jedničku. Větru bylo na rozdávání a tak jsme v mezičase stihli provětrat i wingy a otestovat horkou novinku – křídlo Naish Matador. Jako příležitostný wing-foiler si netroufám moc hodnotit, ale jezdilo se mi na tom výborně, hlavně low end toho křídla je fakt super. Na wingu mě baví, že u toho sportu potkávám staré známe jak z kitu tak z dob kdy jsem jezdil windsurfing a jachting. Wing-surfing úžasně spojuje komunitu lidí od vody a to je fakt super 🤙

  Wing-boarding - New Home spot

Wing mi dodal nový home spot.Na jižák nebo sever super i s vlezem do vody a bez rybářů.Tentokrát čistý jih,kolem 9m/s stabil.

  Wing-boarding - Ostrava Mošnov a Hrabyně a wing-skate-boarding

Malá vzpomínka na loňský wing-skate-boarding na letišti v Ostravě Mošnově a v Hrabyni před památníkem.

Loňský jarní lock-down přinesl mnoha lidem velkou změnu a potíže. My jsme se snažili z toho nezbláznit wing-skate-boardingem. A parádně jsme si to užili.

Wing-skate-boarding není jen parádní zábava (pozor, nemusíte být žádný skejťáci, abyste to zvládli), ale i výborný trénink na vodu na wing-foiling. Na wing-skate-boardu totiž jedete dostatečně rychle, abyste si natrénovali manipulaci s wingem v jízdě a otočky po i proti větru.

Tak hurá do toho!

Kdo by chtěl wing-skate-boarding okusit, může se k nám přidal na Wing-boarding Tour (připravujeme) nebo rovnou přihlásit na wing-skateboarding-kurz.

Těšíme se na vás.

  Wing-boarding - Praha Letná Wing-skateboarding

Malá vzpomínka na loňský wing-skateboarding v Praze na Letné.

Během loňské Naish Wing-skateboarding Tour jsme se zastavili i na Letenské pláni v Praze.

První dojem byl, že je Letenská pláň (část asfaltového parkoviště) na wing-skateboarding malá. Jakmile jsme ale vyzkoušeli tu šotolinovou část, tak bylo jasno. I na té šotolině to s většími kolečky našich longboardů MBS Atom šlo parádně a tak z toho bylo pěkné odpoledne.

Praha Letná určitě bude v našem wing-skateboardingovém itineráři i letos.

Aloha, Petr, HARAKIRI wing kurzy

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar