BLACK FRIDAY: sleva 15-60% téměř na vše.
Pro registrované další slevy. Zaregistruj se.


Akce může skončit kdykoliv...!
Nákup nad 500 Kč = doprava ZDARMA + v košíku dárky k nákupu.

 
NAKOUPIT HNED A UŠETŘIT

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Zanzibar

Zanzibar, místo, kam jsme se chtěli už dlouho podívat. Kitovat u bílých pláží s palmama, pít čerstvý kokos a hlavně si uživat pohodu. Na Zanzibaru jsme strávili celkem měsíc plný cestování,poznávání a kitování. Kdo by se chtěl na cokoliv ohledně místa zeptat, rádi poskytneme informace z našich zkušeností. Na článku a videu už pracujeme:-) zatím přinášíme aspoň malou ochutnávku fotek. Lukash a Andrea Kite4fun

  Srpnový Egypt

V Evropě je hlavní sezona a všude určitě krásně fouká, ale i tak posílám pár fotek z Egypta, kde je sezóna po celý rok :-) Pokud nevíte kam vyrazit v září, říjnu.... doražte za mnou do Egypta a otestujte si veškeré kite vybavení od značky Flysurfer + získejte nějakou pokročilou radu odemne jako bonus.

  Lukash na zrcadle

2dny zpět jsem zažil naprosté zrcadlo na vodě s větrem kolem 7m/s. V takovém zrcadlu si člověk připadá jako by měl prkno v nějakých kolejničkách :-D Prostě božíí! Letos zkouším všechny možné oldschool variace, ať se jedná o triky v obratech, jízdě i při skokách a musím říct, že je to další skvělá zábava. Pokud máte někdo nějaké video, kde jsou zajímavé nevšední triky pošlete mi sem link ať se podívám a mám další motivaci. Díky

  Kiting v Egyptě

Tento týden za mnou dorazila pěkná česká banda. V Egyptě začíná být jak doma :-) Dnešek si užili snad všichni. 10 m/s stabilní vítr co více si přát?

  Kite škola Kite4FUN 23.1.2013 na TV NOVA

23.1.2013 http://www.kite4fun.cz/ - Lukáš Vogeltanz "Lukash-HRKR-Kite4fun" a Marek Murphy Zach "Murphy" v televizi! Dva vstupy 6:25 a 8:15 na TV NOVA ve "Snídani s Novou". Kdo se bude dívat? Budeme hrát o 1-denní snowkitingový kurz!!!

  30.12 Abertamy a okolí

GPS track: http://kitetracker.com/gps/tracking?r=lukash_11 Dnesni povrch a vitr na h...o, se dal vyresit jedine vyletem. S Radkem jsem si udelam super hard snowkiting freeride, priste berem radsi "pilku a sekyrku" :-))))). Obcas to bylo dost tesne - cestou preci jen jeden strom zavadel :-). Doporucuju priblizit si mapku z GPS zaznamu :) Smer JZ. Tesim se na priste ze snehem a lepsim vetrem - hura az na Ryzi ;-)

  Adolfov a okolí 28-29.12.2012 - KITE4FUN.CZ

Před vánoci dokonalý prašan, od 24.12 chcanec a teplota na horách i 10C :-( I přes toto vše trocha sněhu v Krušnejch zůstala, ale bohužel sníh zmrzlý na kost :-(. Na předem daný jasný termín 28-29.12.2012 jsem měl dlouho domluvený 2denní snowkitingový kurz pro 4členou partičku. Mrkněte na galerku a zkuste poznat nové kitery mezi zaběhlími kitery jako je Jenki, Pepíno, Lafoun, Radek.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar