DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Wing-boarding - Ostrava Mošnov a Hrabyně a wing-skate-boarding

Malá vzpomínka na loňský wing-skate-boarding na letišti v Ostravě Mošnově a v Hrabyni před památníkem.

Loňský jarní lock-down přinesl mnoha lidem velkou změnu a potíže. My jsme se snažili z toho nezbláznit wing-skate-boardingem. A parádně jsme si to užili.

Wing-skate-boarding není jen parádní zábava (pozor, nemusíte být žádný skejťáci, abyste to zvládli), ale i výborný trénink na vodu na wing-foiling. Na wing-skate-boardu totiž jedete dostatečně rychle, abyste si natrénovali manipulaci s wingem v jízdě a otočky po i proti větru.

Tak hurá do toho!

Kdo by chtěl wing-skate-boarding okusit, může se k nám přidal na Wing-boarding Tour (připravujeme) nebo rovnou přihlásit na wing-skateboarding-kurz.

Těšíme se na vás.

  Wing-boarding - Praha Letná Wing-skateboarding

Malá vzpomínka na loňský wing-skateboarding v Praze na Letné.

Během loňské Naish Wing-skateboarding Tour jsme se zastavili i na Letenské pláni v Praze.

První dojem byl, že je Letenská pláň (část asfaltového parkoviště) na wing-skateboarding malá. Jakmile jsme ale vyzkoušeli tu šotolinovou část, tak bylo jasno. I na té šotolině to s většími kolečky našich longboardů MBS Atom šlo parádně a tak z toho bylo pěkné odpoledne.

Praha Letná určitě bude v našem wing-skateboardingovém itineráři i letos.

Aloha, Petr, HARAKIRI wing kurzy

  Kitesurfing - KITE KURZ NA HLUBOKÉ VODĚ

I takto se dá naučit kajtovat na našich českých hlubokých vodách. Pokud už máš zkušenosti z mělké vody a chceš kajtovat i v Česku nebo na Slovensku, vyzkoušej si to nejdříve s asistencí člunu. Neriskuj, že ztratíš na hloubce prkno, že tě to někam zatáhne na nějaký nebezpečný břeh apod. Je spousta věcí, které se mohou bez zkušeností přihodit. Asistenční člun ti pomůže a ty si pak už budeš jezdit a jezdit i bez cestování do zahraničí.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar