DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Snowkiting - NOVA sezóna zahájena ve Švýcarsku

V roce 2020 bylo cestování asi jako ježdění na chopu, furt sleduješ kde jde jaká vlna, najít místo a čas na odraz chce kumšt. Jeden takový kousek flatu se ukázal kolem Vánoc, tak jsme hecli dlouho očekávaný výlet do pořádných SNK zaslíbených hor. Cesta se trochu zkomplikovala hledáním otevřeného autoservisu, ale otevřené vleky vyplnili čekání příjemně. Nakonec jsme vychytali liboví den zrovna poslední den v roce a mohli ho uzavřít s vykitovaným úsměvem. Byl jsem docela zvědavý jak se v terénu bude chovat uzavřená komora od Peter Lynn - NOVA. Výkon v kopci s omezeným oknem stačil, i když okolo jsem viděl samé větší kousky. Bar je naladěný do race stylu tak, že se kite při plném přitažení baru dá zakotvit na místě a protáhnout se i omezeným prostorem. Komu to nevyhovuje, tak stačí trochu poléčit trimem. Celkově je menší poměr stran manévrovatelnější při neustálém kiteloopování, které k pořádným horám prostě patří. Ani se nedivím, že s přihlédnutím k ceně může zamotat hlavu nejednomu milovníkovi jiných značek při výběru uzavřenky na zimu i vodu ač primární zaměření je HF. Osvědčený jižní spot Hochwang neobnášel dobrodružství objevování jako jiné neprobádané spoty nebo loňský trip s Krutičem do Francie, ale zato přišel stabilní vítr a kdoví, kdy se podaří zase v téhle nádherné scenérii pojezdit.

  Snowkiting - ParaSnowkite

Na spotu bylo málo sněhu, tak se raději držím nad zemí. Není radno to zkoušet, ale když Krutič hecoval fotky.. Dont try at home

  Snowkiting - NOVA sezóna zahájena

Letos zatím nejlepší snowkiting sezóny 1.12.20:) Přes víkend padlo, pak slehlo a přimrzlo na kvalitní kravincový podklad, takže ideální čas oprášit kameňačky. Snad bude letošní sezóna v Beskydech i jinde štědrá. Seejů na sněhu

  Kitesurfing - Lago di Como a tak

Když jsme přemýšleli kde prožít poklidné léto bez návalů - Lombardie byla jasná volba. Kecám, prostě jsme vzali vše ze skytexu a jeli to provětrat. Na Lago di Como je celkem spolehlivá alpská termika a hromada spotů okolo celého jezera. My jezdili odpolední spoty na jih u měst Dongo a Colico ají ranní severák při východu slunce u Malgarte. Odpoledne to šlapalo celkem slušně na naloženou osmu Novu aj na 6 pro Zuzku. Silvaplana pod Berninou nám nevyšla s počasím.

  Kitesurfing - Neděla na Mlýnech

Pod Pavlovem se sešla snad polovina kitové komunity, ale i mraky mraků. Déšť se přečkal v hospodě a poryv větru na vodě, takže to na konec bylo celkem v pohodě.Jezdily jak vzducholodě, wingy, i menší kousky jako Peter Lynn Nova8 ;)

  Snowkiting - Peter Lynn Nova na Martinkách

Dostala se mi do ruky sympatická uzavřená komora o Peter Lynn, jménem Nova. Tuhle modrou novinku jsme o víkendu za krásného modra otestovali ať si brzy můžete přečíst celý test ve článku. Přitom jsme libově pojezdili na troše sněhu.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar