BLACK FRIDAY: 10-65% sleva témeř na vše! Akce může skončit kdykoliv. Pospěš si!
Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč. VSTOUPIT DO ESHOPU

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč.
Najdeš je ve svém košíku !

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Začátečnický Harakiri kite kurz v Brně 31. 10. 2015

O víkendu proběhl v Brně - Slatině další kite kurz pro začátečníky a parádně se podařil. Bylo teplo, slunko hřálo, vítr foukal a hlavně byla pohoda a veselo. Prý jen místo teplého čaje se měla podávat na zahřátí slivovice :-D

  Harakiri Norway 2015

První ročník snowkiting tripu s Harakiri Kite Kurzy se parádně vydařil a opravdu stál za to. Brzy tu bude i výživný report z průběhu celé akce :-)

  Kiteboarding.cz a HRKR na Colins Yacht Party BRNO

I jachtaře zajímá kiting, tak násv sobotu 24.11. pozvali na svou párty do Brna abychom jim o kitingu něco popovídali a umožnili jim udělat si představu o co vlastně jde. Naše prezentace o kitingu se těšila velké pozornosti a zájmu a my kiteři jsme si zase, rádi poslechli velice povedený a zajímavý prezentace ze světa jachtařů. V pozdějích hodinách probíhala společná kitersko jachtařská kalba za doprovodu parádní živé hudby v podání Ukulele Treoublemakers. Už se těším na další podobnou akci..

  Kurzík Brno - Slatina

Počásko tentokrát vyšlo učebnicově. Slunko šajnilo, větr fičel akorát, draci lítali, dokonce aj posleouchali, a žádný HARAKIRI jak by se někteří mohli bát, se nekonalo. Místní drobotina z povzdálí doplňovala atmosféru hojnou drakiádou. Nemohl sem si nevšimnout, že v poslední době na Slatině kitů a všech možných poletuch přibývá, tak doufám že se i s dneštníma absolventama budem na spotu často potkávat a společně pojedzíme :-) Leguan

  Odpolední Harakiri kite kurz Brno - Slatina

Tentokrát se nás na Sláti sešla pořádná banda aj s rodinkama. Ze začátku to s větrem vypadalo zoufale a někteří už ztráceli naději, že si dnes ještě polítají. Bezvětrnej čas sme vyplnili obsáhlou teorií. Ale nakonec se na obzoru objevily tmavý mraky a přinesly očekávanej vítr. Sice o nějaký 2h později než věštil pan windguru, ale přece. Jak šputni viděli dospěláky lítat s drakama tak nevydrželi a vytáhli svoje nadupaný mašiny na jedné lajně s autozenit technologií :-D Z kurzu odcházeli všichni s úsměvem a nadšením pro kiting. Už se těším až se pudem potkávat na zasněžených pláních nebo zvlněné hladině a společně pojezdíme.

  Harakiri kurz aneb Hel křížem krážem

Na kurzu 23. - 28. 7. se vítr sice zrovna pytel neroztrhl, ale za to sme prolezli Hel všude kde to šlo,od okoli campu, po městečko Hel, kde cílem naší výpravy byli 3 vraky lodí z toho dvě velký bitevní lodě. Nejsnažší cesta v vrakům vedla přes vojenský prostor s přístavem. Cesta k vrakům šla hladce, ale na cestě zpátky už nás areálem provázel chlápek se samopalem. Nakonec se snáma loučil s úsměvem a vše bylo bez problémů. Zavítali sme taky do vojenského muzea, hledali cashky, borůvky a houby z kerých byla večer smažená dobrota. V sobotu na konci kurzu se vítr umoudřil tak se ho muselo využít na plno. Po 7h na vodě sme se dopracovali i na první slušný pojezdy v řádu stovek metrů a dokonce i stoupání proti větru. Za HRKR instruktory na Helu můžu napsat, že už se těšíme na další kurz a novou bandu lidí.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar