BLACK FRIDAY: 10-65% sleva témeř na vše! Akce může skončit kdykoliv. Pospěš si!
Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč. VSTOUPIT DO ESHOPU

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč.
Najdeš je ve svém košíku !

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  výherce soutěže o sluneční brýle GUL

Výherce slunečních polarizačních brýlí GUL z minulé soutěže - Jarmila Moosová se s námi podělila o své fotografie s výhrou. Děkujeme a ještě jednou gratulujeme k výhře!

  Čmelák model+kite show Holešov

Krátký reportík z víkendové akce v Holešově. Akce Čmelák show se vydařila a i přes velké horko fouklo a byla šance otestovat nejrůznější vybavení. Kluci a holky z Holešova a blízkého okolí, tak měli možnost vyzkoušet co jim pod ruku padlo. Petr z Kite Holešov, cituji: "Měli jsme možnost vyzkoušet kity FS peak 4m, 6m, které jsou naprosto úžasné jak pro pokročilé jezdce tak i začátečníky. Co mě zaujalo: při povolení baru kite naprosto ztrácí tah! Dále jsme měli na zkoušku Peter Lynn Leopard, který nás překvapil výborným tahem a výkonem. Cvičné kity PL Impulse, které si vyzkoušely především úplní začátečníci, kteří s tímto sportem zatím neměli žádnou zkušenost. No a nakonec jsme vyzkoušeli FS lotus 15m a na to můžu říct jen jedno! To musíš mít doma :-)" Příští rok se doufám sejdeme ještě v hojnějším počtu. Díky za skvělou akci klukům z Kite Holešov Petr & Filip

  Open Party Wake Morava

I na řeče Moravě se dá parádně zajezdit. K testování jsme měli wakeová prkna Nobile a o umělou vlnu se postaral MasterCraft. Díky za fotky WakeLife.cz

  výherce soutěže o Onda bord CORE

Výherce Onda Boardu CORE z minulé soutěže - Petra Nováková se s námi podělila o své fotografie s výhrou. Děkujeme a ještě jednou gratulujeme k výhře!

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar