DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  MČR landkititng 2017

Smeťák opět ožil! V neděli 26.11. se konal závod v náhradním termínu, když nám nefouklo v Panenckým Týnci. Každou chvíli se vše dozvíš v článku, zatím jen opravu "pár" fotek.

  Landkiting - MČR 2k17 - přecejen to trochu letělo

Na každororočním závodu v landu letos téměř nefoukalo. Takže z kite zavodu se stal longbord závod. Proto Flysurfer opět dokazuje, že i lowind je jeho. Speed5 21m vítr max 1m/s. Obač se i připojil Sonic2 15m a Peak.

  Kitesurfing - Pořádnej polet v Monte Negru

1. na vodě a poslední z vody! Asi hodinu jsem si lítal sám, se svou super mašinou (speen5 18m), poté přesedláno na 12m. Prostě super den a super polety! Kdo dorazí? Jsem tu do 5.8.! Je tu super ubytko ( celkem levno) a 5min autem přímo na pláž. Na pláži za 5-10€, chlápek co pořád hlídá jestli se něco neděje, kdyžtak vyráží na člunu, přistává a startuje vám, je tu plachta na které kite zabalíte i bez písku, sprchy (pro lidi ale i pro boardy a trapézy), bar a o pláž dál i restauačky na pláži. Tak na koho se mám těšit?

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar