FLYSURFER TÝDEN: 17% SLEVA pro registrované! (sleva 15%+2% platí do 1.6.2023)

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Kitesurfing - Chorvatsko Liznjan

Pár fotek ze včerejška a už i ze dneška! Včera byl přes poledne spíše low wind a na vodě nebyl téměř nikdo, kromě mě s twintipem a 18kou Soulem. Byl absolutně stabilní slabý vítr. Dnes je pod mrakem, jezdí se menší velikosti a jedeme zase jiné bomby!

  Landkiting - TEST DAY Holešov

Kde si sakra byl v neděli?? Testovačka v Holešově v TOPU! A můžete se těšit na krátký článek s popisem akce a hezkými fotkami

  Landkiting - Landkiting v Holešově

Odpolední Landkiting v Holešově a malá ochutnávka fotek z ježdění. Vítr foukal jihozápadní v rozmezí od 6-10 m/s a později se stočil na jižní směr. Pěkný poježdění a zítra to vypadá, dle předpovědi, na další trénink.

  Landkiting - Pf 2023

Tak ten letošek pomalinku zavřeme! A jak? No jak jinak než prolítnutím se na Chlumu a pak pojezdem v Holešově. Chtěli bychom moc poděkovat partnerům za podporu! https://www.raab.cz/ https://www.meatfly.cz/ https://www.kiteboarding.cz/ Město Holešov

  Landkiting - KLB 29.12.22

Plán byl dnes přijet na Chlum, zjistit jaké jsou podmínky a ten kopec sletět dolů. Po příjezdu to bylo skrz vítr a nárazy větru nemyslitelné, tak jsem to rozbalil kousek dál a trochu se projel a prolítl. Zdraví "nemo"

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar