FLYSURFER TÝDEN: 17% SLEVA pro registrované! (sleva 15%+2% platí do 1.6.2023)

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Snowkiting - HARDANGERVIDDA 2023 - VOL.4

Čtvrtý a pro mě závěrečný týden letošního pobytu na Norské Hardě byl počasím spíše slabší. Několik dnů sněžení a mlhy, ale i tak jsem zvládl s partičkou pohodový přejezd Dyranut-Tuva-Ustevan, pár pojezdů v mlze na hranici difuse i menší výlet Skulevika-Krossdalen-zpět. V pátek jsem se s Hardou rozloučil a víkend byl na cestu domu, vybalování a aklimatizaci v "obyčejném" světě. Z planety snowkite opět na zemi. Tak zase příště ;-)

  Snowkiting - HARDANGERVIDDA 2023 - VOL.3

Třetí týden jsem si Hardu užil na několik rozdílných způsobů - napadlo hodně sněhu, mlhy přicházeli v půlce dne, foukalo moc, málo i vůbec, hledali jsme nové spoty autem i na skialpech, závěr týdne byl v difusi a dokonce i s deštíkem.. No, věřím, že se na poslední týden předpověď umoudří..

  Snowkiting - HARDANGERVIDDA 2023 - vol.2

Mám za sebou druhý úžasný týden na planetě Snowkite. Teploty tu spadly pod -15°C, ale azurové nebe zůstalo a celkem se udržel i vítr. I když nefoukalo každý den, přibylo 238km na starém prachu, tvrdém vyfoukaném povrchu i na čerstvém prašánku. Teď tu pěkně sněží a předpověď na další dny slibuje vítr, takže nás asi čekají prašanové orgie ;-)

  Snowkiting - Hardangervidda 2023 - vol.1

Letos mám Norsko na 4 týdny. První týden vychází parádně - každý den slunko i vítr. Zatím 377km na 6ti spotech s jedním 112km přejezdem Halne-Dyranut-Tuva-Ustaoset. Tak snad to vydrží i dál..

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar