PRODEJNA V OSTRAVĚ OPĚT OTEVŘENA !

NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:
 trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Kitesurfing - Aprílové počasí

Vždycky jsem snil o tom, že budu žít u moře a za prdelí mně bude stát nějaká třítisícovka. Abych si mohl úžívat vody ve všech skupenstvích. Tak nějak jsem měl tušení, že se nemusí nikam stěhovat a že si stačí počkat na jaro u nás doma. Prašanové hody na Radhošti a o par dní později wakestyle na Pálavě.

  Snowkiting - Pašerácký pojezd

Předjarní počasí prudí. Pálava, Pavlov pasé, protož penis příliš prochladne po pěti ponořeních. Prén pomůže pouze připraveným profesionálům. Proti příjemným pozitivním personám politici přidali prudící power, přejíždění póvlu pro příbuzenské potřeby pozastaveno. Přírodní procházky povoleny pouze poblíž, pikoška! Přitom pí*čusové potřebují pojezd permanentně. Parádní předpověd přátelské polomaďarské provincie přislíbila přijatelné podmínky. Pakujme padáky! Prr, potřebuješ povolení pro průjezd pohraničím. Proto přerovský pičus prošel PCR-kem, připravil pololegální papíry, podepsal před průjezdem policejními pointy, přizval přítele pí*čuse prťavého. Pocestní překročili příhraničí po pěti prohlídkách pomahačů. Policisté prvně přešlapovali, přemýšleli plní podezření, přesto pochybné papíry prokazující potřebu photografování, podpořeny platným PCR-kem, pomohly při přepravě. Příjezd pod plac proběhl posléze pohodově, pomineme-li přehnaný parkovací poplatek, pekelný panoramatický pochod, probírání partnerských problémů přítomných při přešlapování před příchodem pravých podmínek. Posléze přišla příležitost pojezdu, poletové podmínky prostě popi*či. Pí*čus přerovský podhustil padák pumpou, připravil phototechniku. Polítal, přednasral přátele pomocí přeposlaných photografií. Po plnotučném poletu prvního pána přišel part pro pí*čuse prťavého, prcek připravil přepowerovaný potrhaný padák, poodjel, pi*ča polet, panebože pomož! Pozdějšímu přistání přihlížel přerovák potěšeně. „Podstatný polet, pane“ pokřikoval pobíhajíc pod poletujícím prasácky přebušeným prckem. Po přijezdu povyprávět příhodu přátelům přidat posměšky, ponížení, přeposlat přeexponované photografie. Překážky překonány, polomaďarští priatelia promořeni, pohoda. Pojezd prostě proběhnul, podívejte. Přilož photografie, py*čo. Pá, příště.

  Snowkiting - S Mírou v Jeseníkách

Míra z Budějek dofrčel až k nám na dálný východ, aby si užil trochu toho snowkitu. Díky právě probíhající oblevě a Mírově touze vidět toho z Jeseníků co nejvíc, jsme se rozhodli riskovat pokutu a vyrazit na spot spotů. Počasí vyšlo na výbornou a bylo co ukazovat. Jediný, kdo nakonec dostal pokutu, jsem byl já. A to od dopravní policie chvíli potom, co jsem málem srazil koně.

  Snowkiting - Kite Peter Lynn Nova

Mára si zahrál na modelku a prolítl Novu od Peter Lynna. U stromu zamilovaných tak bylo docela rušno a omlouváme se všem, co si tam ten den došli pro polibek. Chápeme a víme, že ono tak úplně nejde, když si někdo kousek od vás honí ... kite :D.

  Snowkiting - Překvápko na rejži

Věždba z windy se nenaplnila. Místo zamračeného a upršeného dne na rejži sněžilo a po poledni vyšlo i sluníčko. Kromě nás tomu asi nikdo nevěřil, protože jsme byli široko daleko sami. Perfektní den se super partou z Ass-Bandu.

  Snowkiting - Dětský kurz

Jo, kde bych dneska byl, kdybych začal jezdit v jejich věku! Na veseláku jsem v neděli potkal lesní školku. Akorát to nebylo tak úplně v lese a vlastně to nebyla ani školka. Je pěkné vidět, jak se rodiče věnují svým dětem. A že to těm capartům šlo!

  Snowkiting - Šéfka

Kdyby jste náhodou neznali moji šéfku Lenku. Tak to je ona :-). Udělala mně pár fotek na seznamku, tak jsem to nemohl nechat jen tak.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar