FLYSURFER TÝDEN: 17% SLEVA pro registrované! (sleva 15%+2% platí do 1.6.2023)

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite fotky

 

Nejvíc kite fotek na českém webu. Prohlížej, lajkuj, sdílej, komentuj. Vyber si téma (kiteboarding, snowkiting, landkiting) a vlož galerku nebo video.

  Snowkiting - Martinské Hole

Každej den jsem byl vypleštěněj na předpovědi a čekal na ty správný podmínky, abych si mohl zase zalítat. Když ten den konečně nadešel, tak jsem hříčkou osudu skončil na Martinských Holích. Dál už se k tomu radši vyjadřovat nebudu. Slunce svítilo, sněhu tak akorát na jarní pojezd. A se zimou jsem ještě neskončil!

  Snowkiting - Novinka Nobile One

Dostala se mě do ruky nová jednospíra od Nobile. Jmenuje se jednoduše One. Jak jsem přísný na ženský, tak jsem i přísný na kajty. Nemůžu si pomoct, ale prostě mě nadchla. Ne, že bych byl zamilovaný. To ne! Ale ten kajt prostě krásně funguje a je radost s ním jezdit.

  Snowkiting - Snowkite v Rakousku

O spotech u Rakušáků se toho moc neví. Většinou se musí šlapat a pokud jdete na blind, vůbec to nemusí stát za tu námahu. Tenhle spot ale stál za všechny prachy, doslova :D. Zatímco v čechách kvetou v lednu petrklíče, tady se zima nezastavila a naservírovala nám nevídané podmínky. Však posuďte sami.

  Snowkiting - Paraglide Flare vs. Kite snowkite

Tak jsme si dali malej souboj s Márou a jeho Flarem na paraglidovém kopci u Oder zvaným Vítovka. Souboj dopadl dle očekávání. Flare je lepší ve vzduchu a jdou s ním dělat opradu šílenosti. Kite zase exceluje na zemi. Prostě se s ním lip jezdí. Lítat s ním jde, ale s Flarem máte opravdu křídla.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar