AKCE: speciální nakopávací vázka na snowboard SLEVA až 30%.

Flysurfer ClamCleat bar - nastavení depoweru

168
+Napiš článek
 

Po delší době výrobce kite vybavení Flysurfer přišel s novým barem. Tento takzvaný ClamCleat bar, má možnost nastavení depoweru, jednoduchécho trimování a je i lehčí.


Flysurfer-infinity-3-0-ClamCleat-bar.png

 

Proč nastavovat depower?

Již při bežné praxi je vidět, že nejen malí lidé nedosáhnou na bar pokud je na konci depoweru, ale i začátečníci, kteří ještě neví jak se pro bar natáhnout.

Nebo lze jenon přizpůsobit podle vkusu každého kitera.
 

Lehkost baru

Jednoduchá konstrukce, tedy i lehká, vhodná i pro lowwind.
 

Flysurfer Infinity 3.0 - systém trimu ClamCleat


Pro nastavení délky depoweru jsem natočil video, kde je vidět jak na to.

 

 

Ještě menší drobnost pro rejpaly. Pro ty co neumí zacházet s barem bez gumiček, tak fungují!
 

Flysurfer Infinity 3.0 ClamCleat bar gumičky

 

S čím dalším myslíš, že Flysurfer příjde příště? Bude to kite, prkno nebo něco jiného? A která část vybavení by po novém baru potřebovala změnu nejvíc?

Čau, Tom

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

Nový FS bar

Lehkost baru mohu jen potvrdit. Minulý týden se mi povedlo zalandboardit na mém spotu na Slezské Hartě asi 4 dny po sobě. Chvíli jsem jezdil lotuse 12 a chvíli zase lotuse 15. Čtvrtý den vítr slábl a slábl a ustálil se někde mezi nulou a třemi metry. Tři metry, to bylo naměřeno maximum. Spíš nula a dva. Byl jsem skeptický, když jsem si šel do auta pro nového Peaka a novinkový bar, ale kdy jindy vybalit singleskin kite, když né v nule? :-). Měl jsem v rukách ještě lotusácké bary a než jsem navázal ten nový, tak jsem si ho musel prohlídnout, dvakrát, jestli se nejedná náhodou o nějakou děckou hračku:-). Ta lehkost je patrná při prvním doteku. Kite krásně vypochodoval nad hlavu a máváním si držel i svou výšku, ale na to dát do pohybu můj pupek na louce plné drnů už sílu neměl. Vše jsem sbalil a jel domů. Vzpomínám si jen, že jsem si ještě před spaním řekl, "Ty vole, kdybys místo té šestky peaka měl dvanáctku, tak si i v té nule zajezdíš :-)". Děcka, ať vám fouká a držte se! Čau! P.S. Netuším co FS chystá, ale hodil by se článek třeba o snowkiteboard vs. snowboard. Kdo dává třeba přednost lyžím před deskou? A proč?

Shop

Magazín

Coming soon - kite NAISH TRIAD

Přichází zcela nový kite od NAISH KITEBOARDING, prý ideální volba pro 99% kiterů! Zjisti více a nebo rovnou jednoho vyhraj!

0

Bazar