15-70% JARNÍ SLEVA téměř na vše (registrovaný na vše)!

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kite rady a video postupy

 

Video - Start Twinskin kitu Peter Lynn Charger

0

Nový Twinskin kite od firmy Peter Lynn, nazvaný Charger, právě přichází do prodeje. Při této příležitosti vzniklo video, popisující kompletní nastrojení kitu a startování. V článku se také dočtete, jaký posun přináší nový bar Peter Lynn Navigator. Jak je u Twinskin kitu zvykem, bude i Charger vašim motorem jak při snowkitingu a landkitingu, tak i při kiteboardingu.

UNIKAJÍCÍ VENTILEK? VYPOŘÁDEJ SE S TÍM!

3

Při poflakování se po síti jsem našel zajímavý tip, o kterým si myslím, že by bylo dobré se zmínit. Autorem je jistý koumák Dimitri Panagiotidis, to jen pro pořádek :). Pro člověka, který mění kity každý rok, bude tento příspěvek asi nezajímavý a klidně ho může přeskočit, ale kiterům, kteří využívají své kity třeba několik sezon, by se to mohlo hodit.

JAK PRODLOUŽIT ŽIVOTNOST SVÉHO NAFUKOVACÍHO KITU?

0

Přestože se pořízení kiteboarding vybavení stává stále dostupnějším pro většinu lidí, je mnoho důvodů si svůj nafukovací kite draka hýčkat a pečovat o něj. Nejenže takový kite vydrží déle, ale také se bude lépe prodávat a bude také spolehlivější a tím bezpečnější. Co tedy udělat pro údržbu draka, aby vydržel co nejdéle?

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar