DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Kiteboarding Řecko - Plataria

10
 

Spot: Plataria

Země: Řecko

Vylodili jsme se kolem poledne a ten den se nám nechtělo trmácet se ještě nějakých 70 kilometrů. Asi po 10 minutách jízdy po cestě, která lemovala pobřeží z Igoumenitse směrem na Lefkádu, jsme se rozhodli zakitovat ve vesničce Plataria.

##IMAGE1##

Zdejší pláž je opravdu skvělá. Dostatečně dlouhá (cca 2 km), pěkně udržovaná s jemným štěrkem. Další výhodou bylo to, že zde nebylo narváno (jezdili jsme tam pouze my :-) Co se týče hloubky dna: dá se jít s kitem asi 10 m od břehu, kde se ještě trochu dosáhnout dá.

##IMAGE1##

Vítr v tamější oblasti fouká převážně čistý západ, takže šel přímo z moře kolmo na pláž. Vlny se tvořily, ale nepřesahovali přes metr. Ten den jsme tam jezdili 14ctky a 16ctky.

##IMAGE3##

Spát se dá přímo na pláži. To samé se zaparkováním karavanu. Přes cestu jsou WC, na pláži dřevěné stolky se sedačkami a také jsou tam vodokohoutky s vodou (nevím, zda pitnou, ale na osprchování úplně skvělá). Na to, jak tato vesnice vypadá male, je přecpaná restauracemi, bary a útulnými hospůdkami. Pro pařmeny: přes den tam člověk vidí spíše psa, než člověka, ale k večeru se to tam solidně rozjíždí a lidé vyráží do ulic za zábavou. Z vesnice tam večer vzniká, co se týče lidu, menší město.

.

Chceš se přidát ke kiterům na kitesurfing trip? Nebo se kiteboarding v řecku naučit v kiteboarding kurzu?

.

##IMAGE1##

##IMAGE5##

##IMAGE3##

##IMAGE7##

##IMAGE1##

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Magazín

Bazar