15-70% JARNÍ SLEVA téměř na vše (registrovaný na vše)!

DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Rømø, Dánsko - Ráj buggykiterů

128
 

Každým rokem se na Dánském ostrově Rømø potkávají nadšenci buggykitingu. Ani letos tomu nebylo jinak a jako vždy to stále zase za to :)
 

Buggy-kiting-Romo-Dánsko-plaz.jpg


Vítr na Rømø nás rozhodně nikdy nezklame, ať pořádný bušák nebo jenom low wind, téměř nikdy nevypne .. a právě o to tu jde :)
 

Buggy-kiting-Romo-Dánsko-low-wind.jpg Buggy-kiting-Romo-Dánsko-low-wind-2.jpg


Když náhodou nebude foukat na buggy, kterou proháníte po neuvěřitelných, kilometry dlouhých písečných plážích (pokud teda zrovna nepotkáte lagunu, ve keré můžete vyzkoušet jestli buggy plave :D ), bude foukat třeba na vodu a kajtování na moři při metrových vlnách je určitě taky velkou výzvou a zážitkem.
 

Buggy-kiting-Romo-Dánsko-laguna.jpg Buggy-kiting-Romo-Dánsko-camping.jpg


Z kultury za návštěvu stojí nejstarší Dánské městečko Ribe plné historie nebo Vikingské centrum, kde Vám ji dokonce předvedou na živo.
 

Buggy-kiting-Romo-Dánsko-Ribe.jpg Buggy-kiting-Romo-Dánsko-priroda.jpg


Přijde si tu na své bez pochyby každý, ať kiter nebo ne. Krásné písčité pláže s mušlemi, rovné cyklistické stezky celým ostrovem, netknutá příroda...
 

Buggy-kiting-Romo-Dánsko-race-(1).jpg Buggy-kiting-Romo-Dánsko-race.jpg


Zážitek z Rømø prostě ale nejde lehce popsat, to se prostě musí zažít ;-)

Čau, Roman
 

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

Dánsko

Tak tenhle Dánský ostrůvek Rømø mohu také jen doporučit. Není veliký, ale pyšní se největší písečnou pláži v Evropě a místo si tu najde opravdu každý i v letní sezóně. Klima je pravda trošku chladnější, ale odměnou pro otužilejší kitery jsou místní mělké vody, nekonečný a nepřeplněný spot a hlavně nikdy neutuchající vítr, který je dávkován od Severního moře v nonstop režimu :-). Dny jsou tady v letním období trošku delší a řádit na vodě i v deset večer není nic neobvyklého:-). Ubytovat se dá v parádním kempu Lakolk, který leží na samé hranici s pláži. Necelé dvě hodinky severně od ostrova se nachází další top top kiterská a windsurf lokalita Hvide Sande, která stojí taky za návštěvu. Kitovačka v plavkách.... aperol s ledem.... procházky po horkém písku...bar na každém rohu s otevíračkou až do rána..... Nic z toho jsem tu nezažil :-)))), ale i tak se už těším na další trip sem :-) Ať to fouká a ahoj. Oťas.

Magazín

Novinka - kite 2023 NAISH TRIAD

Triad prošel pro nadcházející sezónu výrazným redesignem. Nově to není jen freeride kite vhodný pro 99% kiterů ale i prvotřídní wave kite!

0

TEST DAYS Holešov

Další TESTOVACÍ akce poprvé na jaře! Nenech si to ujít!!!

0

Bazar