NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

NOBILE Pimp Your Board - Výsledky!

1
 

Všechny grafické návrhy si můžete prohlédnout na stránkách NOBILE KITEBOARDING. Vítěz a nový majitel kiteboardu NOBILE 50fifty je Dayle Holmes z JAR. Gratulace!

NOBILE PIMP YOUR BOARD - WINNERS

Zadání soutěže

Chceš prkno s vlastním dizíkem? Nyní máš šanci vyzkoušet své grafické schopnosti při návrhu dizíku na hi-tech board Nobile 50Fifty.

Vítěz této grafické soutěže vyhraje úplně nový kiteboard 50Fifty.

Soutěže se můžou zúčastnit jak profesionální grafici tak amatéři. Jediná podmínka je použít při návrhu Nobile logo a samozřejmě tvar prkna 50Fifty. Obojí si můžete stáhnout zde: www.nobilekiteboarding.com/pimpyourboard.zip

##IMAGE1##

Vaše výtvory posílejte na email: pimpyourboard@nobilekiteboarding.com. Soutěž končí 31. května, vítěz dostane výše zmíněný kiteboard a ani autor druhého a třetího návrhu nepřijdou zkrátka. Pokud se v Nobile bude Váš design opravdu líbit, možná se dočkáte i limitované edice Vašeho boardu!

Hodně štěstí a zábavy!

Technické info:

  • formát .ai, .jpg, .pdf
  • maximimální velikost souboru 5mb!
  • maximálně dva návrhy od jednoho autora
  • nezapomeňte v emailu uvést Váš kontakt

Účastí v soutěži souhlasíte s publikováním Vašeho díla na internetu, v magazínech, Facebooku a podobně. Vaše dílo nebude použito pro komerční účely bez vašeho vědomí.

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

petra@petracejkova.cz

Z tech, co se umistili, mi nejlepsi prijde design od Zosii, ktera skoncila na tretim miste, nad zbytkem nechapave kroutim hlavou.. V sirsim vyberu je spousta o dve tridy lepsich designu, treba komiksovy board od W. Gasowskiho ma napad i uroven zpracovani - muj favorit!

Magazín

Bazar