NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Soutěž: Peter Lynn

0
 

Peter Lynn - Jedna značka - Všechny disciplíny!

Peter Lynn chystá uvést na trh novou a ucelenou řadu kitů. V nabídce přibudou i nafukovací kity, které budou představeny do konce tohoto roku. Nové snowkiting kity by měli být představeny na jaře 2012 a řada Twinskinů je také obnovená. Peter Lynn chce mít pro kiteboarding, landkiting, buggykiting či snowkiting konkrétní modelovou řadu kitů. Mít pro každého ridera perfektní vybavení a to od začátečníků až po profi jezdce a stát se opět top značkou na trhu. 

 

Chceš jít snowkitovat na komorových dracích? Chceš jít kitesurfovat s výkonnou nafukovačkou? Nebo chceš mít jen jeden kite pro všechny druhy terénu?? Chop se své šance a získej kite Peter Lynn dle vlastního výběru!

 

Vymysli budoucí název kitu od Peter Lynna a kite je tvůj!

Stačí vložit příspěvek na Facebook Peter Lynn s názvem kitu.

 

Tipy jak mít větší šanci na vítězství:
Pojmenování kitu bylo vždy výzvou a spjato zejména se značkou Peter Lynn. Malá inspirace a krátký náhled na značku Peter Lynn.
Peter Lynn je o dobrodružství a osobních hranicích. Ať už chceš přejet poušť, přejet severní pól na kitu, vyhrát závod, nebo se jen chceš učit nové a nové triky. Peter Lynn se snaží vyvíjet kity vysoké kvality pro konkrétní disciplíny, tak aby byli stvořeny právě např. pro snowkiting, landkiting, kitesurfing a buggykiting. Peter Lynn má svou cestu v každém terénu.

 

Lehký pohled na značku máš. takže přemýšlej a pokud tvůj název bude nejlepší můžeš nějaký ten kite nejen vyhrát ale nový kite ponese tebou vymyšlené jméno!! Peter Lynn se teší na tvé návrhy.

Soutěž trvá až do 21.12.2011. Vítěz bude oznámen před vánoci.

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Magazín

Bazar