NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

VÝSLEDKY - ZAREGISTRUJ SE A VYHRAJ KITE DLE SVÉHO VÝBĚRU

2
 

Stačilo se zaregistrovat na našem webu vytvořením svého profilu nebo zapsat svůj email do našeho newsletteru. A včera jsme z několika tisíc přihlášených vylosovali jednoho šťastného, který si bude moci vybrat kite dle svého výběru: 09 NAISH CULT 9m komplet, FLYSURFER PULSE2 8m komplet, FLYSURFER OUTLAW 8m komplet.

Výhercem naší soutěže Zaregistruj a vyhrej kite dle svého výběru se stává kiter registrovaný na emailu: merakvampola@seznam.cz

Výherce bude kontaktován také na registračním emailu. Pokud se výherce nepřihlásí dle pravidel soutěže, bude cena převedena do dalšího kola soutěže...

Gratulujeme! Gratulujeme! Gratulujeme!

O výhru se výherce musí přihlásit registračním emailem na našem kontaktu nejpozději do 10.7. 2009 a převzít ji nejpozději do 30.7.2009 osobně v naší kanceláři, popř. v jednom z našich testovacích kite center proti podpisu převzetí. Převzetí výhry samozřejmě řádně zdokumentujeme a vložíme na www.kiteboarding.cz.

Tato soutěž není určitě poslední. Sleduj naše webové stránky, zaregistruj se a vytvoř si svůj profil nebo vlož svůj email do našeho newsletteru. Příště se může štěstí usmát právě na tebe.

KITEBOARDING.CZ

Tvůj kite portál…

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Magazín

Bazar