DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Vítěz fotosoutěže od Flysurfer Kiteboarding

5
 

Flysurfer airstyle foto challange

Před nedávnem mi Leguán řekl o možnosti se zúčastnit v celosvětové foto soutěži pořádané Flysurferem. Pravidla byla jednoduchá. Po dobu 30 dnů byla možnost každý den nahrát jednu fotku na Facebook a Instagram s hastagem #flysurferstyle. Celkově bylo tedy možné získat až 60 vstupů do soutěže. Na konci měsíce byl vybrán jeden účastník, který vyhrál opravdu pěkné ceny.
 

flysurfer_airstyle_challenge.png
 

Jelikož osobně draky od této firmy jezdím a prkno Radical 5, které bylo možné vyhrát, jsem si vždycky přál, tak jsem ani chvíli neváhal a soutěže se zúčastnil spolu s Leguánem.

Letos v létě mi kamarád Rafael Wojas udělal hromadu profi fotografií, tak jsem je pomalu začal nahrávat jednu po druhé a začal tajně doufat. Zhruba po 10 dnech nahrávání fotek mi přestala fungovat aplikace na webu pro nahrávání fotek, takže jsem celkově do soutěže poslal pouze 15 vstupů. Soutěž jsem tímto vzdal a přestal jí sledovat. Odbyl poslední den soutěže a Leguán si začal brousit zuby se svými 40 fotkami na zbrusu nové prkno :) 
 

Leguan-landkiting-deathman.jpg  Leguan-onefoot-se-Speedem5.jpg
Flysurfer-Fonic2-18m-airstyle.jpg  flysurfer-speed-5-Martin-shaolin.jpg
 

Den poté se čekalo na vyhlášení a mě najednou přijde zpráva od Leguána: Vole, máš to prkno. Ty si to vyhrál! Nechtěl jsem tomu uvěřit. Až když jsem to poté viděl oficiálně na Instagramu, rozjásal jsem se. Nevyhrál jsem totiž pouze prkno Radical 5 – 134cm, ale k tomu ještě měřák výšky skoku WOO a novou kolekci oblečení.
 

flysurferstyle phoot challenge - Martin Pribil is winner
 

Další den jsem obdržel gratulační email a prosili mě o mou adresu. Za 4 dny jsem měl dárečky doma :)

Z tohoto článku tedy plyne jedna rada... Pokud je s vámi na pláži přítelkyně, která nekituje, dejte jí do ruky foťák. Nikdy nevíte, kdy se vám ty fotky budou hodit a navíc se nebude tolik nudit :)
 

Martin a jeho výhra - kiteboard Radical5
 

Už se moc těšim, až mé vysněné prkno projedu.

Kdo taky zvažoval účast v soutěži a nezúčastnil se? A kdo se zúčastní příští soutěže?

Čau, Marťas


 

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

Magazín

Indoboard pro celou rodinu

Že se na Indo Boardu dá dělat všechno možné, jsme viděli minule a pro koho je vhodný? Skoro pro všechny. Zablbne si na něm celá rodinka a to doslova :-D

0

Bazar