DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

Free-Repair Warranty

74
 

PODMÍNKY ZÁRUKY

 • Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy! zahrnuje všechny modely kitů FLYSURFER, a to během prvních 6 měsíců od data zakoupení.
 • Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy! se vztahuje pouze na kity k osobnímu využití kupujícího. Kity využívané ke komerčním účelům, jako jsou výuka nebo pronájem jsou ze záruky vyloučeny.
 • Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy! se nevztahuje na kity poškozené v důsledku nedbalého a/nebo neopatrného použití (např. kontakt s překážkami apod.).
 • Kupující je povinen se pro záruku Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy! registrovat zde a to do 2 týdnů od nákupu, uvedením přesných registračních údajů. Uvedením nepravdivých údajů se kupující vystavuje nebezpečí ztráty nároku na Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy!.
 • Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy! se nevztahuje na kity, které byly v záruční lhůtě této záruky opravovány jiným než autorizovaným servisem FLYSURFER.
 • Kupující při uplatnění Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy! nese veškeré dopravní náklady (od zákazníka do autorizovaného servisu a nazpátek), ať už je záruka uznaná nebo není. Zákazník také nese veškerá rizika s dopravou spojená.
 • Záruční doba Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy! se neprodlužuje o dobu, po kterou se provádí oprava v rámci záruky Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy!.
 • Porušení podmínek záruky Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy! ze strany kupujícího vede ke ztrátě této záruky. Zárukou Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy! není dotčena zákonná záruka na zboží.
 • Autorizovaný servis přijímá k opravě pouze čisté a suché kity. V případě sušení a/nebo čištění budou náklady účtovány kupujícímu.
 • FLYSURFER si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí o uznání Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy! na základě vlastní expertýzy.


Procedura uplatnění Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy!

 1. Záruku uplatněte na kontaktu servis(at)kiteboarding.cz uvedením následujícího: model kitu, velikost kitu, výrobní číslo kitu, podrobný popis poškození, popis vzniku poškození, tel. kontakt + čas, kdy je možné kontaktovat. Přiložte kopii prodejního dokladu (faktura, prodejka za hotové), zřetelné fotografie poškození kitu.
 2. Bude vás kontaktovat autorizovaný servis a informovat vás o dalším postupu.

Záruka Free-Repair Warranty - Záruka bezplatné opravy! se vztahuje na tyto kity FLYSURFER:

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

tomassamot123@seznam.cz

Chtěl bych se zeptat, jaké výhody má tato záruka. Předpokládám, že pokud si koupím draka, tak je na něj klasicky 2 roky záruka, což by mělo odpovídat Vašim bezplatným opravám (které nabízíte bohužel pouze na půl oku).
Díky Tomáš

Magazín

Bazar