AKCE: speciální nakopávací vázka na snowboard SLEVA až 30%.

Nobile NHP snowkiteboard 2018

53
+Napiš článek
 

Dostala se ke mně zpráva, že chodí reklamace na prkna kvůli zvlněné hraně. No jo, to je nesmíte nechávat dlouho u topení :D. Ale teď vážně, dostal jsem za úkol napsat produkťák, takže bodově vypíchnu všechny cool věci, které si na vás technické a marketingové oddělení Nobile připravilo, mimo jiné i tu zvlněnou hranu a protože to prkno jezdím, přidám i svůj názor.
 

NOBILE_NHP_snowkiteboar_APS

Pre-stress znamená úmyslné vytvoření pnutí za účelem vylepšení pevnostních vlastností. Uložením energie uvnitř prkna docílíme tužší a torzně odolnější konstrukce, která vyústí v ohromující pop. Pre-stress technologie také umožňuje, aby byla prkna tenčí a lehčí, při stejné pevnosti.
 

NOBILE_NHP_snowkiteboar_CAV

Použitím pokročilejších materiálů, jako je laminát, nebo zóny s proměnlivou pružností, je prkno schopné eliminovat téměř všechny vibrace během jízdy. Prkno je rychlejší, pohodlnější a lépe drží hranu.
 

NOBILE_NHP_snowkiteboar_woodcore
 

Není lepšího materiálu pro jádro prkna než dřevo. S jeho harmonickou charakteristikou, kombinující sílu, pružnost a pohlcující vibrace, je dřevo nekorunovaným králem.
 

NOBILE_NHP_snowkiteboar_power-plates

Dodatečný laminát pod vázáním zlepšuje přenos síly k hranám prkna s vynikajícími anti-vibračními vlastnostmi.

NOBILE_NHP_snowkiteboar_glossy-lacquer

Povrchový film nejenom zvýrazní barvy a udělá tvoje prkno nejlépe vypadajícím vybavením na spotě, ale i ochrání grafiku prkna před vyblednutím.

NOBILE_NHP_snowkiteboar_ABS

Průmyslový standart konstrukce poskytující přímý přenos síly k hranám a omezení vibrací. Prkno je přesné a snadno ovladatelné.

NOBILE_NHP_snowkiteboar_EXTRUDED-BASE

Typ skluznice kombinující dobré jízdní vlastnosti s dlouhou životností.

NOBILE_NHP_snowkiteboar_TRIP

Zvednuté hrany na bodech, kde se výřez potkává se špičkou, nebo patkou prkna, poskytující snadnější zatáčení, bezpečnější dopady a přímou jízdu bez zakusování hran.
 

snowkiteboard 2018 Nobile NHP - snake transition snowkiteboard 2018 Nobile NHP

Abych k tomu taky něco řekl. Ta zvlněná hrana je záměr a funguje to podobně, jako nůž na pečivo. Taková hrana se snadno zařízne do zledovatělého povrchu a neustřeluje. Na druhou stranu se to docela blbě voskuje, když používáte žehličku na košile jako já.
 

snowkiteboard 2018 Nobile NHP - freeride snowkiteboard 2018 Nobile NHP - freestle

 

Nejlepší na snowkiteboardu je rozhodně obrovský rádius. Prkno na hraně tak netočí a není potřeba se s ním přetahovat jako na klasickém snowboardu. Protože jsem podprůměrný snowboarďák rozdíl na svahu ani nepoznám. O čem se moc nemluví je fakt, že klasický snowboard je příliš úzký nad vázáním, proto mně při odrazu, nebo v prudkém kopci na zledovatělém povrchu prostě ustřeloval, sklouzl po patě boty. Snowkiteboard díky velkému radiusu je dokonce krapánek širší, než klasický snowboard mého dvoumetrového kamaráda ve wide provedení, takže hrana i při velkém náklonu zůstává stále pevně zařezána do povrchu.

Na jakém prkně se nejlíp jezdí tobě?

Čau, Krutič

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

snowkiteboard

Ahoj Honzo, obvykle nechválím články produktového charakteru, ale tohle musím! Nobile vyrábí snowkiteboardy už pěkných pár let a tento produkt vychytali do detailů (jen se občas seknou s designem, který si mi líbí víc nebo míň - subjektivní pocit každého). Kiterů, kteří pořizují speciálky na sníh je čím dál více a prakticky každý (kdo nekonzultuje osobně) se mě po převzetí balíků ptá na to stejné. Dokonce jeden z kiterů si nechal ujít parádní snowkite den a místo nového snowkiteboardu jezdil na lyžích v domění, že board je špatná 2jková jakost. Věřím, že tento článek půmůže v rozhodování a ujasnění si, zda je pro kitera při nákupu nového snowboardu speciálnka zajímavým artiklem nebo zvolí standard.

Shop

Magazín

Bazar