NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Testy

 

Free-Repair Warranty

5

FLYSURFER si plně stojí za kvalitou svých kitů, a proto jako první výrobce na světě přináší Free-Repair Warranty - Záruku bezplatné opravy! Dneska si už můžeš svůj komorový kite koupit s klidem v duši, že když ho při svém ježdění rozbiješ, FLYSURFER ti ho opraví, a to BEZPLATNĚ! A to se cena opravy může vyšplhat i ke 3 tisícům!

NAISH OCTOPUS INFLATION SYSTEM

9

Znáte to. Přijedete k vodě, celý den se na ježdění těšíte, snažíte se ulít z práce nebo ze školy, výmluvy manželce... a když přijedete, ostatní jsou už na vodě a prožívají svoji nirvánu. Tak rychle nastrojit kite a vyrazit! Sakra, sakra to strojení ale trvá tak dlouho, sakra! I na tomto popracovali výrobci a dneska můžete svůj kite nafouknout rychleji. Ale nejen to! Naish již několik let vybavuje své kity systémem, kterým kite nejen rychleji nastrojíte, ale taky odstrojíte! Jmenuje se OCTOPUS.

SMARTLOOP - NAISH QUICK RELEASE

0

Úkolem NAISH jezdců a designerů pro SMARTLOOP byla čistá funkčnost a jednoduchost bez kompromisů. Redesign chickenloopu, odstřelování a trim systemu potřeboval několik hodin designování, mechanického a praktického testování aby bylo zajištěno, že nový SMARTLOOP bude intuitivní, funkční a námazevzdorný.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar