NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Testy

 

Recenze vázání NOBILE IFS PRO

0

Nobile s potěšením představuje dlouho očekávané IFS PRO. Toto vázání posouvá jízdní komfort a kontrolu nad prknem na zcela novou úroveň. Jedná se o první vázko na světe s nášlapy složenými ze tří vrstev s různou hustotou. Tvrdost jednotlivých vrstev je postupně odstupňována. Nášlapy tak dokonale absorbují veškeré nárazy (můžete zapomenout na naražená chodidla při tvrdém dopadu). Vázko přesto však stále poskytuje pevný povrch pro přímou a přesnou kontrolu boardu.

FLYSURFER PULSE 2 - landkiting test

0

FLYSURFER přináší nový kite PULSE 2. Jde o následníka již známého všestranného kitu PULSE určeného na vodu, land a sníh. Kdo měl Pulse v ruce se těší na novýho bráchu, protože recenze zní skvěle, vypadá krásně, první videa jsou neskutečný…JAKÝ JE NOVÝ PULSE 2??? Lítám sním už víc než měsíc. A moje dojmy?…woow

Recenze KITEBOARD 09 NAISH THORN

0

Již řadu let patří kiteboard Thorn mezi nejvíce respektované freestyle kiteboardy a mezi vítěze testů ve vyšší kategorii freeridingu. Za těmito úspěchy stojí zejména rychlost a výkon tohoto kiteboardu, dále pak výborná stoupavost proti větru, citlivý pop, výtečná kontrola v každé situaci a ve všech možných větrných a vlnových podmínkách.

FLYSURFER PULSE 2 - kiteboarding test

0

Po zimních poletech na kopcích, jarních jízdách mezi pampeliškama se blíží léto a s tím přišla ta pravá chvíle na ozkoušení nového flysurfer PULSE 2 na vodě. Že je PULSE 2 díky ohromnému depoweru, rychlosti, výkonnosti špička mezi komorovými kity je jasné, ale že se vyrovná a předčí nafukovací kity i na vodě je ohromující. Tento kite je určený na vodu. Na vodě využijete plně všechny skvělé schopnosti PULSE 2. Kdo má mozek tak tuto zbraň na tvrdším povrchu jen lehce škádlí a žasne.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar