DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Testy

 

FLYSURFER PULSE 2 - kiteboarding test

0

Po zimních poletech na kopcích, jarních jízdách mezi pampeliškama se blíží léto a s tím přišla ta pravá chvíle na ozkoušení nového flysurfer PULSE 2 na vodě. Že je PULSE 2 díky ohromnému depoweru, rychlosti, výkonnosti špička mezi komorovými kity je jasné, ale že se vyrovná a předčí nafukovací kity i na vodě je ohromující. Tento kite je určený na vodu. Na vodě využijete plně všechny skvělé schopnosti PULSE 2. Kdo má mozek tak tuto zbraň na tvrdším povrchu jen lehce škádlí a žasne.

Recenze KITE NAISH HELIX 2009

0

2009 Naish Helix se opět po roce vrací. Pro rok 2009 byl drak kompletně přepracován tak, aby se zařadil do nejvyšší třídy Naish´s all-terrain kite. Tento rok se zaměřilo na Naish Helix 2009, tak aby si udržel Sigma tvar a uchvátil více zkušené jezdce, kteří chtějí něco vyjímečného. To se samozřejmě povedlo a byl vytvořen kite, který je neuvěřitelně rychlý, hbitý s velmi příjemný tahem na baru!

Recenze KITE NAISH CULT 2009

0

2009 Naish CULT dobře hodnocený kite jak kitemagaziny tak celosvětovými jezdci se opět vrací jako uživatelsky pohodlný all-terrain kite, který funguje ve všech podmínkách pro 90% jezdců na světě. Je zachován Sigma tvar a Geo-Tech.

Recenze Kite NAISH TORCH 2009

0

2009 Naish Torch se vrací s heslem "Být opět nejlepší C-Kite na trhu". Model 2009 byl postaven na obrovském úspěchu modelu 2008, který získal nejvyšší ocenění magazíny a jezdců celého světa jako nejlépe dosud zkonstruovaný C-Kite. Nové "Smart Paneling" chytré panelování v uších zvyšuje kontrolu dokončení otáčky a zlepšují jemnost a plynulost depowerování, což přináší výhody C-kitu s vyvlávací možností skoro jako SLE/bow kitu.

Novinka: KITE 2009 NOBILE N62!

0

Přinášíme první informace o 2009 NOBILE kitech. Jako první bude uvedena na trh horká novinka NOBILE N62. Nové verze modelů známých z loňské sezony, 2009 T5 (555) a 2009 NHP (666), budou následovat co nevidět.

Shop

Bazar

Fotogalerie

Bazar