NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Flysurfer Sonic3 - recenze po roce

290
 

Jak si vede Flysurfer Sonic3 po roce ve službě? Našly se nějaké neduhy? Možná to překvapí, ale nenašly. Narazil jsem na recenzi, která mě oslovila, protože jako majitel Sonica3 bych se pod ni klidně podepsal.
 

Low wind

Na danou velikost má hodně výkonu a to hlavně ve zkušených rukách, které ho dokážou rozpohybovat. Při nabrání rychlosti už se pak o vše postará zdánlivý vítr, vytvořený jízdou. Při průletu oknem se někdy zdá, že má výkonu až moc a to díky své agresivní akceleraci.
 

Stabilita

Flysurfer Sonic3 příliš dobře nezvládá velmi poryvový a turbulentní vítr. V takových podmínkách na tom bude o trochu lépe třeba Flysurfer Soul, nebo nafukovací kity. Ve všech ostatních podmínkách se chová vzorně, ale zase jen pokud kiter nedělá větší chyby. Ty se mužou projevit ztrátou výkonu, nestabilitou vrchlíku a částečným omezením ovladatelnosti. Flysurfr Sonic3 má rád stálý pohyb a napnuté šňůry.
 

Kiteloop

Kiteloop se Sonicem je zábava, ale je potřeba přesného ovládání, aby nedošlo k přebrzdění draka nebo prověšení šňůr. Poloměr otáčení je samozřejmě kvůli štíhlosti draka poměrně velký a je potřeba si na kiteloop nechat dostatek prostoru.
 

Starty

Starty jsou u Sonica jednoduché a drak se velmi rychle plní vzduchem. O tom už jsem psal dříve tady. Každopádně je potřeba si dát pozor na vývazy a před startem je pořádně projít a rozmotat všechny uzlíky a smyčky. Na tenkých šňůrkách se nějaká smyčka dá snadno přehlédnout a může to skončit drakem na stromě hned po startu.

 

 

Jezdíš komory s jistotou, ale chceš víc? Potom je Flysurfer Sonic3 to pravé pro tebe :-) Je jako sportovní auto s velkým potenciálem, který se projeví ve vhodných podmínkách a zkušených rukách.

P.S. Kdo by chtěl, může u mě  Flysurfer Sonic3 vyzkoušet ve velikosti 13m :-)

Čau, Leguán

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Bazar