NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Flysurfer test day Holešov

5
 

Je sobota ráno 9:00, vstáváme a na poslední chvíli rozhodujeme, že testování po propršené noci narychlo přesuneme z Holešova do Biskupic na kopec. Obvoláváme zájemce o změně, hodíme GPS souřadnice na stránky a jedem. 

Na místo přijíždíme cca v 10:00, nachystáme vlajky, uděláme společnou fotku a jdeme testovat. Máme na test širokou škálu zcela nových draků Flysurfer Peak 4 (vel. 4, 5, 8, 11m). Navazování draků je o něco zdlouhavější,  musíme navázat na 5tou lajnu  a osobně tohle považuji na jediný negativum, když budu mít jeden bar a dvě velikosti kajtů. Zdrží mě to minimálně o 2minuty před orbou povrchu.
 

Flysurfer-Test-day-Holesov - u vlajek


Skoro všechny odzkoušíme, jezdíme na MTB i longboardech .Děláme různé opičky, zkoušky a prostě co k správný náladě při kajtingu patří. Překvapuje nás konstantní tah tohoto draka, jeho bezpečnost. Flatrování na stranách draka FS vyřešili komorama na stranách kajtu. Nově řešená hrazda je přijemná na držení. I gumičky na bocích lépe drží a nevysmeknou se tak lehce. Zkoušíme i starší řadu Peak 3 a porovnáváme. Rozdíly jsou jasné již v popsaném.
 

Flysurfer-Test-day-Holesov-04.jpg


Jako další testujeme Flysurfer Soul 10m: Ten drak je skvělý! Je stabilní, přesně ovladatelný, úžasný hang-time. Oproti starší řadě Speed 5 je Soul jinak řešený stavbou křídla. Drak je více stabilní a ne tolik agresivní. Na druhou stranu profil křídla Soul svou větší šířkou a menší délkou je pomalejší oproti Speed 5.

Počasí vyšlo, všichni usměvaví! Děkujeme zúčastněným a leteckému spolku za zpřístupnění bývalé letištní dráhy.

Flysurfer-Test-day-Holesov-spolecna

Druhý den,  nám ještě vyšly nečekaně podmínky, tak volba byla jasná. Dáme s Nemem ještě soukromej pojezd než draky pošleme zase o kus dál.

Vytáhla jsem líně 5m Peaka, páč byl pěkně nachystaný z předchozího dne :-) no…. Nemo mě trochu vylekal, že hrábl po 15m Speedovi, ale na druhou stranu on to prostě dycky potřebuje velký. Peak nezklamal, tahal mě jak o život a tři hodinky jsem ho pustila z ruky jen, když jsem měla jít dělat nějakou fotku. Tah i reakce byly na hned….přeci jen menší velikosti jsou ostřejší do toček. Konečně !!!! Po těch dlouhých letech, kdy letos landím jen z donucení a abych tam nestála jen jak nasranej kůl s kamerou, jsem si to neskutečně užila. Nekopal mě do nechtěný vejšky a celkově na mě byl hodnej a dělal přesně to, oč jsem ho žádala.
 

Flysurfer-Test-day-Holesov-speed5-vs-Peak4.jpg Flysurfer-Test-day-Holesov-Kaca.jpg


Nějaký testovačky po republice jsou v plánu, tak kdo máte možnost , neváhejte. A kdo už testoval, můžete sem hodit svoje dojmy :-)
 

Zdarec palec Zkus Hádat Káča a Nemo.
 

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Jak dlouhý snowkiteboard potřebuji?

Zima je tady a s ní i potřeba správného vybavení. Snowkiteboardů je na trhu poměrně dost, ale jak vybrat správnou délku? Vše si vysvětlíme.

0

tento víkend - VISEGRAD SNOWKITE CUP 2022

21. - 23. ledna proběhne poblíž slovenské Oravy další ročník mezinárodních snowkite závodů! Letos nově jako VISEGRAD SNOWKITE CUP. Na co se můžeme těšit

0

Bazar