NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

První recenze nového kitu Flysurfer Soul2

157
 

Sotva se nový kite Flysurfer Soul podíval oficiálně na svět, už se objevila první recenze. Pojďme se na ni mrknout.

Na recenzi měli k dispozici nový kite Flysurfer Soul ve velikostech 10 a 15ms tím, že o kitech neměli příliš moc informací. Draky testovali tak, jak přišly z výroby. Toto jsou postřehy, kterých si při porovnání s předchozím modelem všimli:

Kite Flysurfer Soul2 má o něho hranatější uši, což by prý mělo trochu zvýšit rychlost zatáčení. Rozdíl prý ale nebyl moc znatelný.

Spousta věcí jako je štíhlost, počet komor a mixer jsou prakticky identické s předchozím modelem.

 

kite Flysurfer Soul2 - strovnání se Soul

 

Na novém modelu už není použita sněhově bílá barva, která časem zašla a drak nevypadal moc hezky. Nová "bílá" je trochu našedlá, takže znečištění by nemělo udělat na barvě takový kontrast a drak by i po delší době měl vypadat stále dobře.

Nový materiál, ze kterého je kite ušitý, je o malinko těžčí, ale za to měl být odolnější. A protože Soula často volí méně zkušení kiteři, může to být velký benefit v prodloužené životnosti draka.

Změnami prošla i vnitřní konstrukce, která je v některých částech vyztužená, měla by být odolnější a zajistit o trochu rychlejší dofukování.

Šňůry ve vývazech jsou o malinko tenší, ale ne o moc, takže se stále drží tvar a nezamotají se tak snadno jako vývazy na race kitech a celkové zpracování působí velmi kvalitně.

 

 

Proti předchozímu modelu se nový kite Flysurfer Soul2 zdá být o něco stabilnější v poryvech a má o trochu více výkonu ve slabém větru. Tah na baru se zdá být nepatrně větší a také reakce na řízení jsou rychlejší, což celkově dodává více sportovní pocit z draka. Současně však má nový kite plynulejší průlet oknem a nástup výkonu, takže je vice předvídatelný. Jinak je celkové chování obou modelů velmi podobné.

V recenzi padla chvála hlavně na velikost 10m, kterou mám i já objednanou a nemůžu se dočkat, až dorazí a prolítnu ho. Chceš si nového Soula taky vyzkoušet? Kontaktuj mě, nebo svého obchodníka a domluv si testovačku :-)

Čau, Leguán

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Bazar