NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Recenze na 2020 Naish Boxer

132
 

Podíváme se na recenzi draka S25 Naish Boxer nezávislého portáku Iksurfmag, který je mezi kitery vyhlášený objektivním hodnocením kiteboardingového vybavení. Tady je volný překlad:

Na první pohled je nový Boxer od společnosti Naish slovem do pranice s draky s jednou vzpěrou. Konstruktér Damien Girardin na tomto designu pracuje již několik let, pokud si vzpomenete na bezspírový drak Trip, který byl neuvěřitelně lehký a perfektní pro cestování, Boxer nyní opět naplňuje podobné požadavky.

S konstrukcí jediné spíryy lze draka rychle a snadno znovu zrestartovat po pádu. Spíra také zlepší rozsah větru a stabilitu.
 

recenze 2020 Naish Boxer - takhle vypadá

 

Hlavní eso v rukávu Boxera je materiál Quad Tex, díky kterému je vrchlík draka neuvěřitelně tuhý a stabilní. To by mělo znamenat, že se sníží flatrování, když drak přelétává oknem. Jako obvykle u Naishe získáte neuvěřitelnou kvalitu a řadu funkcí, jako je velký nafukovací ventil a systém Octopus, které vám pomohou rychle se dostat na vodu.

 

recenze kite 2020 Naish Boxer - ventilky a octopus systém

 

Zúžená náběžná hrana pomáhá drakovi létat efektivněji a zároveň snižuje hmotnost. Boxer je stále odolný, s funkcemi, jako je High Tensile Thread, který se používá k sešívání náběžné hrany, což mu pomáhá zvládat prudké nárazy o vodu, nebo zem. Dvojitá vrstva Quad Tex na odtokové hraně řezané ve vzoru „Shark Tooth“ pomáhá předcházet opotřebení v této oblasti a zároveň omezuje flatrování.


recenze kite 2020 Naish Boxer - Shark Teeth Recenze kite 2020 Naish Boxer - část ucha na odtok vody


Boxer ve vzduchu znamená skutečnou radost z létání, v rukou je velmi lehký a odpouští chyby.
 

Recenze 2020 Naish Boxer - nastavení tuhosti kitu

 

I v nejmenším vánku zůstává ve vzduchu. S radostí zaparkuje nad vaší hlavou, aniž by bylo nutné zasahovat do řízení, aby se udržel na 12té. To svědčí o tom, jak moc Naish letos snížil váhu, pokud chcete jezdit za slabého větru, pak by nový Naish Boxer měl být na vašem nákupním seznamu.

Nejsem žádný zkušený angličtinář, ale doufám, že jsi se z překladu dozvěděl něco nového, a kdyby ne, tady je odkaz na originální znění.

Jestli si chceš o tomto kitu přečíst víc, můžeš se mrknout ještě na recenzi od Míry a mohl by tě zajímat i výprodej staršího modelu.

Čau, Piškot

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Bazar