NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

test kite 2019/20 NAISH DASH

26
 

Naish Dash je freestylově orientovaný a zároveň univerzální kite. S Dashem si tak užiješ nejen ostrý freestyle, ale třeba i freeride či foiling...
 

 

Při zaškatulkování kitu Naish Dash je třeba začít hodně ze široka. Na jedné straně stojí nejpopulárnější kite z celé modelové řady Naish kitů – Pivot. Tento kite je neuvěřitelně výkony a zároveň hodný a univerzální. Pivota nemusíš moc řídit, charakterizují ho vysoké skoky, ohromný depower a malý zátach v loopech a otočkách. Hodí se tak na všechno od freeridu, přes big air, foiling či waveriding. Jediné v čem Pivot příliš nevyniká je unhooked freestyle.

Na druhé straně stojí čistokrevné céčko Naish Torch, tato freestyle/wakestyle mašina nabízí ohromný výkon a potenciál pro big air, musí se ale přesně řídit a v loopech tahá jako čert. Samozřejmě u Torche jde stranou univerzálnost - depower a větrný rozsah je menší a použití se prakticky omezuje pouze na twintip.


DASH.jpg
2019-20-naish-dash-1.jpg

 

A co Dash? Ten je přesně mezi Pivotem a Torchem. S Pivota si bere jednoduchost, univerzálnost a lehkost “tříspírové-čtyřšňůry“ a z Torche přejímá vysokou štíhlost a uzavřený „C“ tvar. Briddle vývaz je na rozdíl od Pivota bez kladek a řízení je tak přímější a více podobné c-kitu. I přes to má Dash ohromný okamžitý depower! Posuneš ráhno od sebe a kite vypne přesně tak jak jsi zvyklý z hodných kitů typu Triad nebo Pivot. Zároveň ale Dash vyniká vysokou dopřednou rychlostí a větším zátahem v otočkách a kiteloopech.

S Dash tě čeká dynamická jízda s přímými a ostrými reakcemi. Ve skocích pak počítej s rychlým výtahem vzhůru a v loopech s ostřejším průtahem.
 

2019-20 Naish Dash hooked freestyle a big air
Dash je super kite na hooked freestyle a big air

 
2019-20 Naish Dash výborný pop&slack pro wakestyle triky
samozřejmostí u kvalitního freestyle kitu je výborný pop&slack pro wakestyle triky

 
2019-20 Naish Dash hydrofoilingDash disponuje ohromným depowerem a je tak použitelný i pro méně zkušené kitery
a nebo třeba na hydrofoiling...

 

Pro koho je Dash?

Dash je pro všechny vyznavače freestylu a wakestylu, kteří chtějí jednoduchý, přesný a snadno ovladatelný kite. Pro všechny agresivnější jezdce a pro všechny kdo alespoň lehce uvažují třeba jen o základních unhooked tricích.

S Dashem se vyřádíš na twintipu na maximum, ale klidně ho můžete vzít na foil, příležitostný waveriding a nebo na něm dokonce učit kamaráda či přítelkyni první rozjezdy. 

Pokud jsi freestylově orientovaný kiter, který se chce rychle zdokonalovat a učit nové triky, ale na c-kite si netroufáš a nebo ti přijde komplikovaný a málo univerzální pak je pro Tebe Dash ideální volba!

2019-20-naish-dash-tech

Čau, Míra

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Jak dlouhý snowkiteboard potřebuji?

Zima je tady a s ní i potřeba správného vybavení. Snowkiteboardů je na trhu poměrně dost, ale jak vybrat správnou délku? Vše si vysvětlíme.

0

tento víkend - VISEGRAD SNOWKITE CUP 2022

21. - 23. ledna proběhne poblíž slovenské Oravy další ročník mezinárodních snowkite závodů! Letos nově jako VISEGRAD SNOWKITE CUP. Na co se můžeme těšit

0

Bazar