NOVÉ DÁRKY K NÁKUPU:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru, výuková DVD,
kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a dopravu zdarma získáš 
již k nákupu od 500 Kč.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Výhody nákupu na splátky

nákup v hodnotě min. 2 000 Kč (cca 77 Eur) můžeš mít na splátky s řadou výhod:

hello-bank-clanek-(1).jpg

 

  1. Nákup bez hotovosti - Při sjednávání úvěru nepotřebuješ mít u sebe žádnou finanční hotovost. Celou cenu kite zboží lze zaplatit vyřízeným úvěrem.
  2. První splátka v následujícím měsíci - Po schválení úvěru neplatíš žádnou splátku. První splátku zaplatíš až v dalším kalendářním měsíci.
  3. Tebou zvolená výše měsíční splátky a délka splácení - Při sjednávání úvěru si sám můžeš určit výši měsíční splátky a délku splácení, tj. i počet splátek (minimálně 6 měsíců, maximálně 60 měsíců).
  4. Kite vybavení je hned tvoje - Po schválení úvěru si můžeš hned převzít své kite vybavení a od té chvíle je již tvoje.
  5. Pohodlný nákup a vyřízení úvěru z domova Pro nákup kite vybavení a vyřízení úvěru nemusíš chodit do naší kamenné prodejny.  Pohodlně z tvého domova si můžeš přes eshop nakoupit a zaplatit úvěrem, který taký také vyřídíš na našem eshopu.

  6. Výhodné pojištění pro případ nečekaných situací.

 

Podmínkou pro získání úvěru je věk od 18 let, být svéprávný,  mít jen pravidelný zdroj příjmů a nebýt ve zkušební ani výpovědní lhůtě. Postup nákupu a vyřízení úvěru přes internetový eshop nalezneš zde: Jak nakoupit na splátky. V nabídce máme několik úvěrů, vyber si výši splátek. K vyřízení úvěrů budeš potřebovat. Pro výpočet splátek a pro sepsání žádosti o úvěr budeš přesměrován na stránky společnosti BNP PARIABAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello Bank! by Cetelem), ihned po vyhotovení své objednávky.


pozn.: možné i pro občany Slovenska s trvalým či přechodným pobytem v ČR a s příjmem od české firmy. Nutno provést nákup v Kč!
 

hello-bank-clanek.jpg

Další info:

Na splátky bez navýšení
Jak nakoupit na splátky
Pojištění úvěru
Co budu potřebovat?
 

 

Shop

Bazar