DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
Dárky najdeš ve svém košíku.

"Rozkládací kiteboard"? Ano! Vývoj nikdy nezastavíš!
Inovace byla vždy jedním z nejvyšších aspirací firmy Flysurfer, co se vývoje produktů týče. Jedním z takových produktů je nový skládací/rozkládací kiteboard Flyboard FlySplit. Zcela nový FlySplit kombinuje možnost rozložit desku ve středové části a přitom zachovat výkon a vlastnosti běžného kiteboardu. Tato vlastnost uděluje kiteboardu a jeho majiteli novou dimenzi při cestování, transportu a skladnosti.

Kiteboard FlySplit můžete snadno rozložit a můžete ho schovat do klasického zavazadla! Výhody nejsou výhradně letecké, ale taky například pro lidi co nemají největší auta, cestují na motocyklech a nebo cestují po místech, kde to do teď s klasickým kiteboardem nebylo možné… FlySplit vám nabízí velkou flexibilitu. FlySplit ve velikosti  L 160cm x 44cm je především pro těžší jezdce a pro jezdce, kteří touží po lightwind kitingu. Tento board ma uprostřed na backsidové hraně finku pro maximální stoupavost, aby kiter mohl využívat celou plochu kiteboardu v lightwindu.

 

Návrháři investovali tři roky intenzivního testování a rozvoj kiteboardu FlySplit, aby zhotovili více než "jen" rozkládací kiteboard. Konstruktéři při výrobě použili nejnovější technologie a materiály, na základě nichž deska dosahuje výborných jízdní vlastností (komfort a vysoký výkon). Dělení konstrukce kiteboardu je působivé a přitom jednoduché. Cik-cak konstrukce se spojuje velmi snadno dohromady. Ve středu a na okrajích desky jádra naleznete dřevěnou vnitřní konstrukci pro zajištění velké odolnosti a dynamického výkonu. Díky této konstrukci FlySplits nabízí skvělý výkon, ale také značně pohodlnou a komfortní jízdu v rozbité vodě.