SERVIS

Máš smůlu? Máš poškozený kite a opravu nezvládneš bez pomoci? Jsi na tom pravém místě. Náš odborný kite servis KITEBOARDING.CZ tento problém vyřeší! Opravíme tvůj nafukovací i komorový kite, ať už se jedná o unikající nafukovací části kitu1), roztržení menšího i většího rozsahu nebo opravu vyvazovacích šňůr. Náš servis je autorizován výrobci kitů FLYSURFER, NAISH, NOBILE i PETER LYNN, proto se můžeš spolehnout, že oprava bude maximálně kvalitní.
 

Kite ti opravíme rychle a hlavně tak, aby oprava především negativně neovlivnila letové vlastnosti kitu. K opravě používáme speciální materiály, ze kterých se kiteboarding, snowkiting a landkiting kity vyrábějí. Při opravách také dbáme na to, aby oprava byla co nejméně viditelná, což jistě oceníš např. při jeho pozdějším prodeji dalšímu zájemci. Proto používáme materiály různých barev, popř. transparentní.
 

Kite nám můžeš předat v naší prodejně v Ostravě nebo poslat poštou. Neváhej a svěř svůj poškozený kite našemu odbornému kite servisu!
 

JAK NECHAT OPRAVIT KITE V ODBORNÉM KITE SERVISU?

 • Zavolej na náš kontakt pro konzultaci ohledně možnosti opravy, předpokládané ceny, termínu opravy apod.
 • Stáhni si, vytiskni a vyplň krátký Servis formulář popisující tvůj kite a jeho poškození a předej nám jej s poškozeným kitem.
 • Předej nám svůj suchý a čistý kite2) (zbaven písku, soli, bláta apod.) osobně v naší prodejně v Ostravě nebo jej do ní zašli poštou – části kitu, které nepodléhají opravě (např. bag, pumpa apod.) nepřibaluj!
 • Následně ti telefonicky nebo emailem potvrdíme přijetí kitu k opravě, sdělíme předběžnou cenu a termín opravy.
 • Po provedení opravy ti sdělíme telefonicky nebo emailem konečnou cenu opravy a zašleme kite na dobírku na tvou adresu (k ceně opravy bude přičtena cena poštovného a doběrečného), popř. můžeš kite vyzvednout osobně v naši prodejně v Ostravě

 

KOLIK BUDE STÁT OPRAVIT KITE?

Za opravu si účtujeme cenu dle náročnosti a celkového rozsahu opravy (informativní ceník níže), cena 400 Kč / hod. + množství použitého materiálu a náhradních dílů, případně poštovné a doběrečné dle standardních tarifů dopravce. Vše se tedy odvíjí od počtu hodin strávených vlastní opravou – prohlídka poškození, párání švů, stříhání a příprava náhradních dílů, šití, demontáž, lepení a prověření těsnosti, opětovná montáž atd. atd., množství použitého materiálu a náhradních dílů a způsob předání.
 

INFORMATIVNÍ CENÍK

 • Nafukovací kite, oprava prasklého hlavního bánu vč. opravy vnitřní nafukovací části – cca 1200-3000 Kč
 • Nafukovací kite, oprava roztržení těla – cca 1500-2500 Kč
 • Komorový kite s otevřenou náběžnou hranou, oprava prasklé komory – cca 1000-1500 Kč
 • Komorový kite, oprava vyvazovacích šňůr – cca 1000 Kč
 • Základní MIXER test u kitů FLYSURFER - 490 Kč
 • Seřízení kompletních letových vlastností křídla + MIXER test u kitů FLYSURFER - 999 Kč

 

POZOR: rozsah opravy se může lišit dle výrobce kitu z důvodu odlišného počtu švů, typu šití apod.!
 

Neváhej a svěř svůj poškozený kite odbornému kite servisu KITEBOARDING.CZ.

 

ZÁRUČNÍ OPRAVY, SERVIS

Pokud u svého kite vybavení chceš uplatnit svůj nárok plynoucí ze záruční opravy, více informací najdeš zde.

RECYKLACE / VÝKUP VYBAVENÍ

Máš starý, kite wing nebo board a chceš pořídit nový? Můžeš využít naši recyklaci. Při nákupu nového vybavení v našem obchodě nám můžeš dát své staré vybavení protihodnotou. Kontaktuj naše oddělení, sděl nám, jaké vybavení chceš nakoupit. Pošli fotky svého starého vybavení. Pokud budeš souhlasit s naší cenovou nabídkou, můžeme si plácnout a nové vybavení můžeš mít brzy doma. My tvé staré vybavení následně prodáme na našem bazaru.

POZNÁMKY:

 1. na opravy nafukovacích částí (vnitřních kite bladderů) se z pochopitelných důvodů nevztahuje záruka těsnosti!
 2. za případné čištění a sušení si účtujeme cenu dle rozsahu čištění!