Testuj kite, wing a SUP vybavení zdarma

Hromada z vás nejspíš neví, že u nás může zdarma testovat všemožné kite, wing a SUP vybavení. Přečti si víc.

Možnost zdarma testovat vybavení má totiž každý, kdo má s drakem trošku zkušenosti a nebude s ním v jednom kuse mlátit o zem. Toho by byla škoda nevyužít ne?

Kite Flysurfer Sonic3 - freride

U koho testovat

Ideální způsob je půjčit si draka od kámoše, ale ne každej kámoš má doma stále ty nejnovější modely draků či prken. To už tak uplně neplatí u teamových riderů, kteří jsou nějakým způsobem podporováni prodejcem, školou, výrobcem a podobně. I KITEBOARDING.CZ má takový team riderů a dále také spolupracuje s řadou kite škol. Přávě u riderů nebo v kite centrech škol je po domluvě možné testovat různé vybavení.

 piskot-Nobile-rc2000-snowkite

Kde se dá testovat

I rideři jsou jen lidi a tak nemůžou být vždy všude. Většinou je ale možné se domluvit na testovačku v blízkosti bydliště ridera, nebo na kite spotu, který často navštěvuje. Rideři jsou rozmístěni různě po celé republice a někteří i na Slovensku nebo v kite centrech na Lefkádě (Řěcko) Rujáně (Německo), Neretvě (Chorvatsko) nebo v Hughadě (Egypt) v letních měsících. Mimo testování na kite spotu je taky možnost si vybavení prohlédnout na prodejně v Ostravě  a dohodnout se na testu většiny vybavení značky NAISH, FLYSURFER, NOBILE, PETER LYNN, MBS, INDIANA a dalších z nabídky kiteshopu KITEBOARDING.CZ

Ideální možností pro testování vybavené jsou také občasné testovací akce pořádané teamem riderů KITEBOARDING.CZ na různých místech nejen v ČR. Tyto testovací akce jsou často součástí závodů a na místě bývá možnost si otestovat vybavení i jiných výrobců. Na setovacích akcích je také prostor se o vybavení pobavit se zkušenými jezdci, kteří na něm jezdí a dozvědět se tak různé techniky a fígle, jak využít plný potenciál daného vybavení. O blížících se testovacích akcích se dozvíš v našem magazínu nebo se přihlas k oběru novinek na email.

Kite Flysurfer Sonic3 - freeride

Můžeš také přímo oslovit někoho z riderů a domluvit si testovačku. Kontakty najdeš v profilu ridera. Nebo nás kontaktuj formulářem zde pod článkem prostřednictvím formuláře. My tě budeme brzy kontaktovat a nabídneme ti nejbližší možnost testovat vybavení.  Ostatně kolik draků si osaháš, tolikrát seš kiterem ;-) 

Čau někde na place, Leguán

Doporučené produkty5