KTB riders - team KITEBOARDING.CZ

KITEBOARDING.CZ na trhu působí od roku 2004 a je dnes prakticky největší český a slovenský internetový obchod s vybavením pro kiteboarding, snowkiting, buggykiting a landkiting a dlouhodobě podporuje nadějné české a slovenské kitery a kiterky.

Na této stránce najdete přehled oficiálních teamových jezdců pro Česko a Slovensko za jednotlivé značky. Tito borci mají naší plnou podporu a jsou sdruženi v tzv. KTB riders teamu.
 

Kiteboarding-cz-riders-team


Věříme, že špičkové vybavení od firem NAISH, NOBILE, FLYSURFER, PETER LYNN a GUL spolu se supportem od našeho partnera HARAKIRI kite kurzy, jim usnadňuje progress. Mnozí KTB teamoví jezdci již dlouhodobě úspěšně obhajují první místa na závodech a úspěšně reprezentovali, reprezentují a opět budou úspěšně reprezentovat Českou republiku a Slovensko i na špičkových zahraničních soutěžích.

KTB riders zde nejsou pouze proto, aby zdokonalovali své schopnosti, ale také aby pomohli Vám  kiterům. Neostýchejte se je tedy oslovit osobně při kitingu, emailem nebo telefonem, které najdete v jejich profilu spolu s dalšími informacemi. V profilu najdete také odkaz na všechny články, které rider napsal a stejně tak na inzeráty v bazaru na vybavení, které prodává. Obracet se na ně můžete o rady související s kiteboardingem, snowkitingem, landkitingem a buggykitingem. Každý teamový jezdec má různé zkušennosti s různým vybavením a tyto zkušennosti Vám rád předá.

 

Celý team KTB riders:

 

KITEBOARDING.CZ riders team - Míra Hořejší
Míra Hořejší "Mira"Radek Hrdina "radekrek"

KITEBOARDING.CZ riders team - Jan Krutič
Jan Krutil "Krutič"

kiteboarding-cz-team-Petr-Nemecek.png
Petr Němeček "Nemo"

KITEBOARDING.CZ riders team - Václav Hrabovský
Václav Hrabovský "Leguán"

KITEBOARDING.CZ riders team - Tereza Dolejšová
Tereza Dolejšová "KajTerka"

KITEBOARDING.CZ riders team - Tomáš Folýn
Tomáš Foltýn "Folty"

KITEBOARDING_CZ riders team - Martin Kulaja
Martin Kulaja "Kulis"


KITEBOARDING.CZ riders team - Jan Svoboda
Jan Svoboda "Krasoň"

 KITEBOARDING.CZ riders team - Jindřich Houštěk
Jindra Houštěk "Piškot"
KITEBOARDING.CZ riders team - Petr Kovanda
Petr Kovanda "Kovčus"
KITEBOARDING.CZ riders team - Vojta Prokop
Vojtěch Prokop "Proky"

 

Loga ke stažení ZDE