DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Jak správně balit wing-surfer

225
 

Kite se dá zabalit všemožně, ale wing-surfer je potřeba balit správně, aby nedošlo k jeho poškození. Konkrétně se problém týká přehybů na průhledných panelech, které při sbalení s ostrými ohyby mohou popraskat a to zejména při nízkých teplotách.

Při správném balení se část wingu s panely nepřehýbá, ale pouze roluje. Naish nově k modelu S25 dodává dlouhý bag, do kterého je možné winga takto zabalit. Správné balení ukazuje ve videu i Robby Naish.

 

 

Hadrák měl ještě super nápad balení vylepšit o tenkou pěnovou karimatku, která zajistí, že se průhledný panel opravdu nebude nikde přehýbat

 

Jak balit wing-surfer - návod by Hadrák.

Teď už víš, jak wing-surfer zabalit, aby nedošlo k poškození. 

Díky Hadrákovi za tip a fotky. Všem pevné zdraví a vítr do plachet, Leguán

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

K poruchám středního bladeru.

Jinde je video s doporučením: nesušit zavěšený Wing za líš/přední madlo a ve vyfouklém stavu.Já se tomu vyhýbám,že vždy nechám něco vzduchu ve střední spíře a tak to pokládám na balení na zem,až to leží můžu vypustit vzduch komplet.Výše na tom videu je taky ještě nebezpečná manipulace s Wingem při balení cca od 2min 35sec.Jak se to v závěru střepává do futrálu,můžeš střepnout i duši ve střední spíře a nastane ten samý problém,při nafukování se duše může tlačit jinudy,než správně.(Mne tyhle chyby stály cca 13stovek-flajstry a nová duše Dr.Tuba).

Shop

Magazín

KITE TEST DAYS

Přátelé, máme tu další sérii TEST DAYS, kterou pro Vás připravujeme!!! První, na kterou se můžete těšit je tady již za pár týdnů!

0

Bazar