DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite,
kšiltovky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Jak správně balit wing-surfer

298
 

Kite se dá zabalit všemožně, ale wing-surfer je potřeba balit správně, aby nedošlo k jeho poškození. Konkrétně se problém týká přehybů na průhledných panelech, které při sbalení s ostrými ohyby mohou popraskat a to zejména při nízkých teplotách.

Při správném balení se část wingu s panely nepřehýbá, ale pouze roluje. Naish nově k modelu S25 dodává dlouhý bag, do kterého je možné winga takto zabalit. Správné balení ukazuje ve videu i Robby Naish.

 

 

Hadrák měl ještě super nápad balení vylepšit o tenkou pěnovou karimatku, která zajistí, že se průhledný panel opravdu nebude nikde přehýbat

 

Jak balit wing-surfer - návod by Hadrák.

Teď už víš, jak wing-surfer zabalit, aby nedošlo k poškození. 

Díky Hadrákovi za tip a fotky. Všem pevné zdraví a vítr do plachet, Leguán

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

K poruchám středního bladeru.

Jinde je video s doporučením: nesušit zavěšený Wing za líš/přední madlo a ve vyfouklém stavu.Já se tomu vyhýbám,že vždy nechám něco vzduchu ve střední spíře a tak to pokládám na balení na zem,až to leží můžu vypustit vzduch komplet.Výše na tom videu je taky ještě nebezpečná manipulace s Wingem při balení cca od 2min 35sec.Jak se to v závěru střepává do futrálu,můžeš střepnout i duši ve střední spíře a nastane ten samý problém,při nafukování se duše může tlačit jinudy,než správně.(Mne tyhle chyby stály cca 13stovek-flajstry a nová duše Dr.Tuba).

Shop

Magazín

PDK - start nafukovacího draka na mělké vodě

V úvodu jsme si vysvětlili, proč je potřeba umět s drakem i pokročilejší techniky. Dnes se podíváme na samostatné startování nafukovačky na mělké vodě.

0

Jaký je kite Naish Pivot S26

Chceš si pořídit kite Naish Pivot, ale nevíš, jaké má letové vlastnosti a proč mít právě tento kite?

0

Bazar