Indo board - pro zábavu i posilování

Indo Board je sportovní náčiní určené ke cvičení rovnováhy potřebné pro všechny board sporty jako surfing, skateboarding, snowboarding, wakeboarding ... atd., ale také pro všechny mainstreamové sporty, které vyžadují hbitost a přirozenou koordinaci rovnováhy.

Používání Indo Boardu pro zábavu nebo posilování pomáhá velmi účinně vytvořit smysl pro rovnováhu a posílit nohy a celkově tím posílit fyzickou kondici. Cvičení na Indo Balance Boardu také zlepšuje motorické schopnosti a to z něj dělá skvělé víceúčelové tréninkové nářadí pro trénink mnoha sportů.


Indo board při západu sluníčka


Procvičování svalů důležitých pro udržování rovnováhy je podstatné, jak v běžném životě, tak pro sport se mnou spojen - kiteboarding, ale i jiné board sporty, když nefouká.
 

na Indo boardu pri zapadu slunce na spotu


„Super je, že stačí kousek rovné plochy a o zábavu je postaráno.“

„Já ho hlavně používám pro kondici a posilování. A jelikož se do posilovny nedostanu tak často, jak by bylo potřeba, protože v létě jsme většinu času například u vody, používám Indo board na udržení svalů a na odreagování.“
 

Katy-HRKR na Indo boardu pri zapadu slunce na spotu


Jak zvládnout úplné začátky na indoboadrdu, se můžeš podívat tady ve videu. Z počátku je to náročné, ale je potřeba se nenechat odradit a po pár hodinách trénování už to půjde samo :-)
 

 

Nahlédni na nové, designově povedené, varianty Indo Board v kite shopu KITEBOARDING.CZ

Taky trénuješ rovnováhu na indoboardu, nebo máš jiný způsob? Klidně napiš do komentářů, jak na to. Třeba to pomůže i ostatním.

Doporučené produkty2