Jak se stát snowkiting instruktorem?

Hledáš parádní brigádu? Chceš si užívat parádní snowkiting? Tak proč nezačít budovat svou snowkiting kariéru jako snowkiting instruktor nebo instruktorka?

Práce snowkiting instruktora je jako každá jiná (pracovat se musí), ale pro řadu nadšenců je to cesta k parádnímu snowkitingu. Snowkiter může předávat své zkušenosti nováčkům, být mezi lidmi se zájmem o snowkiting, instruktor se sám může zlepšovat jak po teoretické tak i praktické stránce a na snowkiting spotu může být třeba celou zimu. Po čase stráveném s klienty si snowkiting instruktor také může sám zakitovat a mnohdy může mít díky snowkiting škole k dispozici i nejnovější kite vybavení. No a samozřejmě za každou práci se dostává i peněžní odměna...!
 

Jak se stát snowkite instruktorem - team instruktorů

 

Zní to lákavě ale nedostupně? Obáváš se, že ti v cestě stojí řada překážek? Překvapivě pozice snowkiting instruktora nebo instruktorky nemusí být nedostupná, jak se může na první pohled zdát. Tak proč to nezkusit?

Začít s učením v zimě je také ideální pro každého, kdo by se chtěl propracovat na pozici kiteboarding instruktora, protože na sněhu je vše jednodušší a přechod na vodu už je potom hračka. 

Pokud máš zájem, neváhej, podívej se na požadavky a co se nabízí u snowkiting školy HARAKIRI kite kurzy a pošli svůj životopis s motivačním dopisem. Možná i ty splňuješ základní požadavky a máš žádoucí nadšení do snowkitingu a chuť předávat své dosavadní zkušenosti dalším nadšencům. Aktuálně jsou v hledáčku snowkiteři z Ostravy, Českých Budějovic, Prahy, Brna, Břeclavi, Bratislavy, Prešova, Košic ale i z ostatních měst...

Neváhej, školení instruktorů se blíží! Jak si instruktoři užívají na kurzech se můžeš podívat i na Facebooku nebo na tomto videu a nebo tomto videu!

foto: www.kite-kurzy.cz