Kite centrum, škola a půjčovna Wiek

Letos zase jako každý rok bude na Rujáně možné testovat a půjčit si kiting vybavení Flysurfer, Naish a Nobile. Tak neváhej, a přijď si vyzkoušet nějaké novinky!

Mimo to tu budou celou sezónu probíhat kurzy pod taktovkou HARAKIRI kite kurzy.
 

Co všechno centrum nabízí?

Kite škola + ubytování

Kurzy a půjčovna HARAKIRI kite kurzy. Ověřená škola se zkušenými instruktory a dobrou reputací. Instruktoři tě naučí od základů ovládání draka až po výuku skoků a triků nebo jízdy na hydrofoilu.

Přes Harakiri je také velice snadné si zarezervovat místo v kempu nebo ubytování v blízkých apartmánech.
 

Test centrum Kiteboarding.cz

Na základně je možno ZDARMA! otestovat vybavení od značek Naish, Flysurfer a Nobile (draci, prkna, paddleboard, longboard, balance board) a to včetně absolutních novinek jako jsou Naish Triad a Boxer. Vybavení ti zapujčí vedoucí instruktor základny.
 

Kite-centrum-Rujana-2019.jpg


Zázemí pro kitery a zábavu

Nudíš se po večerech a nevíš co dělat. Doraz na naši základnu a bav se s bandou kiterů třeba u grilu nebo promítání kite videí a filmů a to i při nepřízní počasí. K dispozici zde máme velký společenský stan se základním zázemím.


Kite-zakladna-Rujana-Harakiri.jpg  Kite-zakladna-Rujana-Harakiri-balance.jpg
Kite-zakladna-Rujana-Harakiri-longboard.jpg  Kite-zakladna-Rujana-Harakiri-party.jpg
 

Kde nás najdeš?

Naše základna je v Kite & Surf kempu ve Wieku. V levém zadním rohu. Najdeš nás snadno podle modrých vlajek a stanu HARAKIRI kite kurzy.

 

 

Jaký je na Rujáně kiting?

Kite spot je zde naprosto ideální pro učení začátečníků (spot a kurz z pohledu začátečníka) a současně velmi prostorný, takže se vleze i velké množství kiterů. Mělčina sahá až 400m od břehu a táhne se několik kilometrů. Voda na spotu je rovná, dále od břehu na hluboké vodě klasický chop.

Mimo hlavní spot jsou i další zajímavá místa, kde se dá jezdit, o těch si můžeš přečíst třeba tady v článku.

 

Rujana-2019-kiteboarding-Flysurfer-Sonic-03.jpg
 

Co když nefouká?

Když náhodou na Rujáně nefouká, dá se tam dělat spousta věcí. Opalovat se, koupat se, půjčit si paddleboard, rybařit (okouni a velké štiky na okraji mělčiny), využít krásné cyklostezky na kole nebo bruslích nebo si udělat výlet po okolních plážích či na nějaké zajímané místo jako maják, oceánium, nebo výstava motýlů.

 

Pokud tě ještě něco zajímá, nebo se chceš domluvit na kurz, půjčovnu, testovačku atd. Neváhej  kontaktovat koordinátora kurzů nebo mě na mail či tel. v profilu. Většinu sezony 2019 budu trávit na Rujáně, takže budu mít nejaktuálnější informace přímo z místa třeba co se počasí týká. Rezervaci ubytování ti zařídí tady.

Tak čau na Rujáně :-)  Leguán