Podzimní kiting na Sardinii

Podzim je skvělým obdobím pro kiteboarding na Sardinii. Teploty stále dosahují příjemných hodnot a vítr je dostatečně silný a stabilní, což vytváří ideální podmínky pro kitetript. Sardinie je známá svými nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a větrem, což je jedním z nejlepších míst pro tento vzrušující vodní sport.

Už samotný přílet do Cagliari je moc příjemný.Krásné město, které jsme si mohli prohlédnout už z letadla. A už z okénka na nás vykoukne jedna z nejdelších pláží, kde můžeme zahlédnout první kity. Na letišti nás potom čekají různá kitová upoutávková videa, takže o tom že jsme právě přistáli v kajtovém ráji není nejmenších pochyb. 

Sardinie-krasné pláže

My jsme zvolili cestování po ostrově s bonusem kitování. Pujčili jsme si tedy na letišti autíčko a mohli jsme vyrazit objevovat ostrov. Pláže na Sardinii jsou známé svou různorodostí a krásou. Každá z nich má své vlastní jedinečné charakteristiky, ale všechny nabízejí nádhernou scenérii a křišťálově čisté vody Středozemního moře. Pokud vás tedy lákají pěkné pláže s bílým jemňoučkým pískem, tak jste zde na správném místě. 

My jsme na Sardinii byli jen na 4 dny, ze kterých nám foukalo jen jeden. O to více času bylo na pláže, takže nějaký smutek z bezvětří ani nedorazil :-) Náš jeden den jsme strávili na kitespotu Punta Trettu. Super kosa vyčnívající do moře. Plno mělčiny pro méně zkušené, pro zkušené možnost dojet si na protější ostrov a prohlédnout si ho z vody. 

Sardinie kitespot

Tak či onak jsme si na Sardošce mega užili a já jsem měla možnost ozkoušet nové hračky: FLYSURFER Sonic4 a kiteboard FLYSURFER Trip2 O to to byl celé ještě větší zážitek. To se Flysurferu něco opět povedlo! Ale o tom třeba zase příště!

Kajterka-jdeme na to

Vítr do vlasů a slunce v duši přeje KajTerka