Rhodos kite dovolená

 Každej o něm určitě slyšel spot na kterým ve dne v noci rube Meltemi - vítr který fouká snad na všech Řeckých ostrovech, na Prasu je ještě zesílenej tunelovým efektem a to tam, že fouká na kosu mezi dvěma skálami. Často tu fičí až ke 20m/s, takže pojezd a big air polety zaručený!

 Letenky se dají sehnat za příjemný ceny přímo z Prahy a stejně jako ubytko i jídlo je tu vážně za babku. Pankáči zvládnou spávat i na pláži, popřípadě kousek od pláže v závětří :) Jen bacha, internet tu na ostrově není kdoví jaký a často v restauračce nefunguje nijak spolehlivě! Ale na dovolenou přece letíte i kvůli něčemu jinýmu než pracovním mailům nebo sdílení fotek, takže osobně mi tohle nevadilo.

 Camping na Rhodosu Lukáš Ruml - wakestyle

Lukáš Ruml - wakestyle Rhodos – Naish Torch

Na jedný - onshore straně kosy jsou pak větší nebo menší vlnky a na tý offshore luxusní flat jako dělaný na luxusní wake štípačku, kterou jsem si užíval po celou dobu svý dovolený.

 Rhodos – wakestyle s Nobile 50  kite trip Rhodos 2015 – wakestyle

Rhodos – Naish Torch  kite trip Rhodos 2015 – kite spot

Tento rok byl překvapivě na Prasu na vítr velice slabá sezona, ale i tak jsem si díky dobře zvolený velikosti Torchů 14m2 10, 7m2 pojezdil úplně na pohodu. Aspoň na tomhle obvykle narvaným spotu nebylo tak přecpáno jako minulý roky.

 

 Rhodos 2015 – Lukáš Ruml wakestyle  kite trip Rhodos 2015 – Lukáš Ruml

 kite trip Rhodos 2015 – wakestyle  Rhodos 2015 – Naish letka

Kačka se "zabijáckýho" céčka taky nebála a tak jsme si krásně polítali spolu.

 

 kite trip Rhodos 2015 – strojení kitu  kite trip Rhodos 2015 – strojení torch 10m

 

 

A FEW DROPS from KITEBOARDING.CZ on Vimeo.