WING-BOARDING TOUR 2020 - Pozvánka

Líbi se ti wing-boarding? Máš už své první vlastní zkušenosti s wingem na skateboardu, na stand-up-paddle-boardu nebo dokonce na wing-foilu? Nebo tě wing strašně láká a základní informace nebo zkušenosti teprve hledáš? Doraz na setkání nadšenců do wing-boardungu a sdílej své nadšení i radost, najdi nové kámoše. Vytvoř s námi komunitu prvních wing-boarderů a wing-boarderek! Přidej se k nám na NAISH Wing-boarding Tour 2020.


NAISH Wing-boarding Tour 2020


CO?

NAISH Wing-boarding Tour 2020 je akcí pro všechny nadšence do wing-boardingu, ať už jsou příznivci jakékoliv značky nebo výrobce. Akce pro pokročilé i úplné začátečníky. Chceme si pořádně užít léto s wingem, sejít se s vámi, společně si zajezdit, najít nové kámoše a získat nové zkušenosti a zlepšit se v ježdění. Vše pohodově a zdarma.
 

KDY?

Dle počasí na předpověď během celých letních prázdnin – jednotlivé dny i třeba celý týden v kuse podle toho, co nám umožní počasí. Prostě týden předem podle počasí sdělíme, kde bychom si v nejbližším týdnu  mohli zajezdit a den-dva předem upřesníme místo.
Podrobnosti sleduj v komentářích pod tímto článkem i v updatu tohoto článku nebo se zaregistruj pro emailovou notifikaci. Aktuální dění (fotky, videa, info) můžeš sledovat i na Facebooku.
 

KDE?

Wing-boarding se dá provozovat i na malých rybnících, proto jich chceme objet co nejvíce a v hledáčku máme tyto (vybereme dle počasí):

 • Milada / Nechranice

 • Lipno / Svět

 • Praha Trója / Žluté lázně

 • Mácháč

 • Rozkoš

 • Velké Dářko

 • Hlučín / Olešná / Těrlicko

 • Nové Mlýny

 • Králová / Bratislava (SK)

 • Lefkáda (Řecko)

 • Rujána (Německo)

Možná navštívíme i nějaké letiště, kde si potrénujeme a užijeme wing-skateboarding na suchu.

Vyber si a přidej se na kterékoliv místo (třeba na všechna), ať je nás víc. Budeme si jezdit a večer třeba pokecáme u pivka nebo u vínka.

Update - kam vyrazíme tento týden?

Srpnovou 14-ti denní tour po řecké Lefkádě jsme završili v neděli a pondělí 30. a 31.8. Opravdu jsme si to užili. Ale nemáme ještě dost! Přidat se k nám můžete ještě v září na Rujáně nebo na Lefkádě a v plánu máme i říjnové Turecko, Přihlaste se na wing-boarding kurz (vy co již jezdíte, přidejte se na společný pojezd)...

WING-BOARDING KURZY: první československý wing-boarding kurz na německé Rujáně (4.-9.9.2020) a další na řecké Lefkádě (21.-26.9.2020). Pospěšte si. K dispozici je jen pár míst...!

Sledujte aktuality zde v článku i v komentářích pod článkem nebo na Facebooku a přihlaste se k odběru notifikací zde.

WING-BOARDING TOUR 2020 - wing-foiling
 

DALŠÍ INFO:

Wing-boarding články:

Pokud hledáš základní informace o wing-boardingu, pomoct ti mohou tyto články:

 

Něco o vybavení na wing-boarding:

 

Nasát inspiraci můžeš i ve wing-boarding videích:

 Chceš se wing-boarding naučit? Přihlásit se můžeš na wing kurz, kde budeš mít vhodné vybavení pro úplné začátečníky, ale i pokročilejší wingboardery a se začátky ti pomohou zkušenější instruktoři.
 

Dorazte. Těšíme se na vás!

Lenka (KITEBOARDING.CZ), Petr (HARAKIRI kite kurzy) a kamarádi, kteří se přidají