BLACK FRIDAY: 10-65% sleva témeř na vše! Akce může skončit kdykoliv. Pospěš si!
Posíláme ZDARMA objednávky od 500 Kč. VSTOUPIT DO ESHOPU

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč.
Najdeš je ve svém košíku !

Turn of Mind - splitboarding v Patagonii

99
 

Kdo už někdy byl ve větších horách po svých, tak to zná. V údolí zvláštní napětí, kdy za sebou pomalu necháváš starosti všedního života, protože tam nahoře nehrají roli a je potřeba se soustředit na jiné věci. Nadšení a současně respekt z neznámého. Cestou nahoru je hromada času na přemýšlení a svým způsobem meditaci. Nahoře potom přichází pocit úlevy, volnosti a současně nicotnosti z toho obrovského prostoru a síly přírody. Cesta dolů je potom intenzivní zážitek z jízdy na dokonalém povrchu, který ti žádná rolba nenachystá a to je odměnou za tu dřinu při výstupu.

 

 

Kdo už se těší na sníh? Máš nějaký tip, kam vyrazit na splitboard / skialpy a případně i s kitem, kde se dá třeba i přespat nahoře v horách a je to v dojezdové vzdálenosti? A myslíš, že nás letos vůbec někam pustí?

Dávám do placu pár typů, kam vyrazit :-)
 

Martinské Hole - Slovensko

Sjezdy pouze v lese, snowkite spot cca 1,5 - 2 h chůze z chatky, minimální riziko lavin, poměrně luxusní nocování zdarma, blízká sjezdovka.
 

Panská Hola - Slovensko

Mírné dlouhé sjezdy, dobrá dostupnost, obrovský kite spot 1-2h chůze od silnice. Hodně punk spaní přímo na spotu, prakticky nulové riziko lavin, blízká sjezdovka.
 

Puhringer Hütte - Rakousko

Výstup minimálně na půl dne, super ubytko v placené chatě s kamny 30 min chůze od kite spotu, holý vrchol přímo nad chatou s krásným svahem na sjezdy, riziko lavin při výstupu na chatu a propadů do krasových štěrbin pod sněhem na kite spotu = pouze pro zkušenější a za dobrých podmínek.
 

Čau, Leguán

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Jak velký kiteboard potřebuji

Výběr kiteboardu vypadá jako hračka, fošna, 4 finky, vázání a jen trefit velikost. Však jsou všechny prkna skoro stejný... Omyl!

0

Bazar