Dáváme dárky k nákupu (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) nad 4 000 Kč. Najdeš ve svém košíku !

Trochu historie

6
+Napiš článek
 

Tak je to 15 roků,co jsem to tady začal studovat. 
Bez internetu a kiteškol to šlo sice kostrbatě, ale taky se to dalo zvládnout. Po nasávání Yozu a s kontaktem na WS prodejny, jsem jednu objevil v Ostravě. Bylo to TTI a tam mi jeden mladý prodavač  pomohl s prvním nákupem.

Dva roky po shlédnutí prvních protour kite(a to potom, co dali závod i na kačoku-Silvaplana), jsem měl prvního Naishe doma. Při čistce starých CD, jsem narazil na toto(zdigitalzovaný záznam z VHS):

 

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

Lenka@kiteboarding.cz

lenka-HRKR

jj, jak kdybych to viděla teď. seděla jsem v pokojíčku a koukala na ty megalománský skoky. A pak ty hlášky, které byly tehdy úplný standard: dvoušňůrový kite ok, 4 šňůrový drak pro pokročilé. rohaté prkno se špičkama bylo to nejlepší :-).  a nega trik - nohy hore  a byl jsi borec! a pak ta naše realita na hlučíne. když si na to Hadráku vzpomenu, běží mi mráz po zádech :-)

Magazín

kite Naish Pivot 2020 fototest

Po dlouhém čekání, mi doma přistálo nový udělátko na zábavu. Kite Naish Pivot 2020 ve velikosti 9m, tak se na něj mrknem!

0

Proč odsolit draka?

Mezi zkušenými kitery se ví, že drak by se měl po návratu od moře takzvaně odsolit. Ale proč? Co si to po sezóně zase připomenout...

0

Bazar