DÁRKY K NÁKUPU nad 500 Kč:  trapézy, pončo, cvičný kite, měřák větru,
výuková DVD, kšiltovky a čepky, kite voňky do auta a doprava ZDARMA
.
 
Dárky najdeš ve svém košíku.

Snowkite Stormy Lipno MČR ve snowkitingu 2019 - výsledky

31
 

A je tu další report, tentokrát ze závodů na Lipně, které se konaly ve dnech 9.-10.2.2019. SNOWKITE STORMY LIPNO, byl opět letos vyhlášen jako MČR 2019. V plánu byly tradiční disciplíny: MARATHON, RACE a FREESTYLE.

Zázemí závodu bylo v kempu Jestřábí, kde se mohli závodníci sjíždět už od pátku. Plánovaný program byl následující:

Sobota:
8.30 - 9.00 registrace do závodu ve stanu
9.15 - zahájení a hlavní briefing
10.00 - první možný start MARATHON
14:00 - konec MARATHONU
15.30 - první možný start RACE nebo FREESTYLE
17.00 - poslední možná rozjížďka RACE nebo FREESTYLE
19.00 - STORMY PARTY v kempu

Jelikož v sobotu nám vítr moc nepřál, samotný start byl posunut cca o hodinu. V 11 hodin se trošku rozfouklo a závodníci vyrazili na trať. Vítr byl ale slabý a spousta závodníků kvuli tomu odjela kus od startu, avšak závod nedokončili. Ti nejlepší zvládli objet celé 3 kola i v takových podmínkách. Po Maratonu se okolo 17 hodiny uskutečnil freestyle, který byl i přes nepřízeň počasí velmi napínavý. Po freestylu už odpočinek a přípravy na další závodní den, ve kterém se měl jet RACE.

Nedělní ráno ale nikoho ze závodníku nepotěšilo. Ikdyž všichni doufali, nepohnul se ani lísteček na stromě a nedělní RACE byl proto odvolaný. Proběhlo už tedy jen vyhlášení výtězů, které vypadalo následovně:

 

Vysledky-freestyle-muzi-zeny-Snowkite-Stormy-Lipno-mcr-2019.jpg

Vysledky-marathon-snb-muzi-zeny-Snowkite-Stormy-Lipno-mcr-2019.jpg

Vysledky-mrathon-lyze-muzi-zeny-Snowkite-Stormy-Lipno-mcr-2019.jpg

Náš tým Kiteboarding.cz ukořistil hned několik pozic na bedně: Martin Přibyl 1. místo freestyle ski, Tereza Dolejšová 2. místo freestyle ženy + 2. místo marathon snb ženy, Václav Hrabovský 3. místo freestyle snb, Jindřich Houštěk 2. místo freestyle snb. Patří jin velká gratulace k úspěchům.

Veliké díky patří především organizátorům a dále také sponzorům Aeros, Parakite, Svijany Mass.na, SIR JOSEPH s.r.o., Kite-repair.cz.

Po závodech se velká část účastníků stavila cestou domů na Miličíně, kde krásně foukalo a parádně jsme si zajezdili. Krásný počasí a vítr nakonec vyčarovaly úsměvy na tvářích :-)

Čau, Terka

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

V diskuzi není žádný komentář, buď první!

Shop

Magazín

Indoboard pro celou rodinu

Že se na Indo Boardu dá dělat všechno možné, jsme viděli minule a pro koho je vhodný? Skoro pro všechny. Zablbne si na něm celá rodinka a to doslova :-D

0

Bazar