Stále expedujeme ZDARMA objednávky od 500 Kč.

Prodejna uzavřena do 3.11.2020 :-(

...a dáváme dárky (trapéz, cvičný kite, měřák větru...) k nákupu nad 3.000 Kč. 
Vyber si dárek ve svém košíku !

Naish S25 Wing-surfer v limitované edici

117
 

Je tu další kousek Naish vybavení v limitované edici (LE). Tentokrát je to Wing-surfer. Modelová řada S25 postupně odhaluje limitované edice u jednotlivých produktů a to vždy v černé barvě se starým lebkovým motivem, který ale stále vypadá peckově.

Pokud chceš, aby se za tebou na spotu každej otáčel, protože tvoje vybavení bude vypadat hodně přísně, pak je nová limitované edice právě pro tebe.

V téhto barevné kombinaci bude vyrobeno jen omezené množství kusů a zájem je veliký. Určitě si proto tento model objednej co nejdříve, protože kdo dřív příjde... Expedice bude od 15.10.2020.

 

 

Jestli ještě nejezdíš a wing tě láká, zkus wing kurz, kde tě naučí vše potřebné a můžeš taky začít svobodně brázdit moře či zasněžené pláně.

Ohodnoť článek:Diskuze k článku

Shop

Magazín

Turn of Mind - splitboarding v Patagonii

Kdo už někdy byl ve větších horách po svých, tak to zná. V údolí zvláštní napětí, kdy za sebou pomalu necháváš starosti všedního života....

0

Škola wing surfingu - 1. Základy na břehu

Začneme u wingu a povíme si jak ho foukat, jak uchopit, jak s ním manipulovat, abychom chytili a cítili vítr v rukou předtím, než vůbec vyrazíme na vodu.

1

Bazar